Wyszukiwałeś:

OLED

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: OLED

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Uwaga - śnieg!

Od wczesnych godzin porannych służby drogowe i kierowcy walczą z kolejnymatakiem zimy. Na obszarze zachodniej i północnej Polski występują obfiteopady śniegu.

 

Komunikacja "między-samochodowa"

Już w niedalekiej przyszłości kierowcy będą informowani o zbliżającymsię niebezpieczeństwie na drodze, nawet jeśli nie będzie ono w zasięgu ichpola widzenia, a także w przypadku gdy będzie ono czyhać dosłownie zarogiem.

 

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Autostrada A1 gotowa do zimy

Zima nie zaskoczy drogowców na północnym odcinku autostrady A1,którego koncesjonariuszem jest firma Gdańsk Transport Company. Operatorautostrady zakończył przygotowania i jest gotowy do wykonywania zadańzwiązanych z zimowym utrzymaniem drogi.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Nie daj się zaskoczyć zimie

Ruszyła kampania pod hasłem „Nie daj się zaskoczyć zimie. Już czas nazmianę opon”, przygotowana przez sieć specjalistycznychwarsztatów samochodowych Euromaster. W całej Polsce Euromasteruruchomił już 15 punktów serwisowych, a do końca roku planowane jestotwarcie kolejnych 3 serwisów.

 

Jesienne bolączki kierowców

Nie tylko częściej padające deszcze, pierwsze przymrozki czy mgła mogąutrudniać podróżowanie jesiennymi miesiącami. Rozpoczęła sięwłaśnie pora roku, chyba nawet mniej lubiana przez kierowców niż zima.Zwracamy zatem uwagę, jakie niebezpieczeństwa czyhają na kierowców ijak najlepiej się przed nimi bronić.

 

OLED w samochodzie

BASF i Philips opracowują nowe oświetlenie OLED do przezroczystychdachów samochodowych. Koncepcja oświetlenia OLED do dachówsamochodowych obejmuje zasilane energią słoneczną źródło światła,które po wyłączeniu jest przezroczyste.

 

Lampy OLED w BMW M4

Producenci przestawiają się z tradycyjnych żarówek na coraz bardziejwyrafinowane formy oświetlenia. BMW zaprezentowało kilka dni temu zupełnienowe tylne lampy wykorzystujące technologię OLED.

 

Nowe światła w Audi

Matrix OLED - tak się nazywa najnowsza technologia oświetleniowa,którą niebawem nowe modele Audi będą oślepiać konkurencję. Po razpierwszy nowe dzieło inżynierów z Ingolstadt zaświeci na wystawie weFrankfurcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019