Wyszukiwałeś:

ONZ

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ONZ

Spróbuj też wyszukać: nol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej

Teoria: firmy na dorobku bardziej sie starają. Ale cóż, niedługo Hyundai będzie uznaną marką i jakość pewnie wyrówna w dół do średniej. ~kimi

 

Wątek na forum: Unieważniono przetarg na Trasę Mostu Północnego

Często te ważne rzeczy, ważne inwestycje rozciągają się w czasie. Ulżyłoby kierowcom gdyby powstały w newralgicznych miejscach (już dawno powinny) mosty lub estakady, np na Rondzie "Radosław" i w wielu wielu innych miejscach. Również kładki dla pieszych. A na dzień dzisiejszy nawet nie pomyślano ...

 

Raport: więcej B&R w Polsce

Ośrodek Informacji ONZ we współpracy z PAIiIZ zaprezentował"Światowy Raport Inwestycyjny 2005: Transnarodowe korporacje aumiędzynarodowienie działalności badawczo-rozwojowej." Według raportu,Polska jest ósmą najbardziej atrakcyjną lokalizacją do prowadzeniabiznesu na świecie.

 

Metro nabiera tempa

Już wiadomo, którędy ostatecznie przebiegać będzie centralny odcinek IIlinii metra. Na odcinku od Ronda Daszyńskiego do Dworca Wileńskiego na Pradzepowstanie 7 stacji. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej i wykorzystaniunajnowocześniejszych technologii w Warszawie ma szybko powstaćsześciokilometrowe połączenie.

 

Uroczystości żałobne w Warszawie – zmiany w komunikacji

W związku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie po katastrofieprezydenckiego samolotu w Smoleńsku w rejonie Pl. Piłsudskiego, a od soboty wobszarze zamkniętym ulicami Al.Jerozolimskie-Al. Jana Pawła II – TrasaW-Z-Wisłostrada, wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia ruchu.

 

ONZ wzywa do poprawy bezpieczeństwa

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ogłosiło lata2011-2020 Dekadą działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jej celembędzie ustabilizowanie, a następnie zmniejszenie liczby śmiertelnychwypadków na drogach poprzez intensyfikację działań prowadzonych naszczeblu krajowym, regionalnym i globalnym.

 

Hyundai wspiera walkę z ubóstwem

Koreański koncern już po raz czwarty przyłączył się do kampanii WhiteBand, której celem jest przeciwstawienie się ubóstwu inierówności społecznej.

 

Wiosna, czas na wymianę felg

Wiosna praktycznie już zadomowiła się na dobre w Polsce, a zanim się obejrzymy będzie już lato i coraz cieplej. To doskonała okazja, żeby rozglądnąć się za nowymi felgami do naszego cacka.

 

Scania - 100 lat w mundurze

Od przeszło 100 lat Scania dostarcza technicznie zaawansowane pojazdy dla misjistrzegących pokoju w różnych krajach. Pojazdy te czerpią pełnymigarściami z modułowego systemu produkcji, który na dużą skalęfunkcjonuje przy cywilnych ciężarówkach i autobusach Scania.

 

Warszawa: trwają prace na Prostej

Od kilku tygodni trwają prace związane z przebudową ul. Prostej w stolicy.Pogoda sprzyjała i dzięki temu możliwe było prowadzenie robót przyprzebudowie mediów podziemnych i rozebraniu starej trakcji tramwajowej.Kolejne prace wymagają zmian w organizacji ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019