Wyszukiwałeś:

OPC

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: OPC

Spróbuj też wyszukać: vectra opc spalanie zafira opc 2 0 turbo zafira opc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Meriva też z OPC

180 koni mechanicznych uzyskanych z 1,6-litrowego silnika benzynowego będzieodpowiadało za napęd Opla Merivy w wersji OPC. Tym samym Meriva dołączy doelitarnego grona modeli z logo OPC.

 

Rekordowy Opel Zafira OPC

W poniedziałek, wynikiem osiem minut i 54,38 sekundy, Zafira OPC ustanowiłanowy rekord w kategorii vanów kompaktowych na liczącym 20,8 km torzeNürburgring Nordschleife.

 

Opel Astra OPC: "OPC"owanie z mocą

Jak cienka może być linia dzieląca auta cywilne od aut wyczynowych?Odpowiedź brzmi: Bardzo cienka. Dowodem na to jest mocna 'ośka' Opla, AstraOPC. Za każdym razem gdy z niej wysiadałem, gęsia skórka pozostawałana moich rękach przez najbliższy kwadrans.

 

Insignia OPC na wybiegu

Wraz z wprowadzeniem na rynek następcy Vectry, Opel nie zrezygnował z prac nadjej najmocniejszą odsłoną wraz z inżynierami z Opel Performance Center. NowaInsignia OPC jest właśnie testowana na torze Nurburgring.

 

Opel Astra OPC - 300 KM, godny rywal Focusa?

Nowa Astra OPC będzie pierwszym usportowionym kompaktem, który poważniezagrozi pozycji Forda Focusa RS.

 

Corsa OPC jeszcze mocniejsza

Corsa OPC wpisuje się doskonale w kanon hot-hatchy, jednak teraz Opelpostanowił ulepszyć auto jeszcze mocniej poprzez dodanie do oferty wersjispecjalnej...

 

Znamy ceny Astry OPC

Opel Astra OPC wjeżdża na polski rynek, a my znamy ceny tego hot hatcha. Oplem Astrą OPC z salonu można wyjechać, zostawiając u dilera kwotęniższą niż 130 tys.

 

15 lat OPC

W tym roku piętnaste urodziny obchodzi sportowa dywizja Opla, czyli OPC.Pierwszy model z charakterystycznym niebieskim logo pojawił się na rynku w1999 roku.

 

Opel przedstawił Corsę OPC

Opel na bazie najnowszej generacji Corsy przygotował sportową odmianęsygnowaną przez OPC. Nowa generacja Corsy OPC osiąga moc 207 KM i pierwsząsetkę w czasie 6,8 sekundy. Auto zadebiutuje w Genewie.

 

Nowy Opel Astra OPC z silnikiem 1,6 turbo ?!

Czy to początek czasów, gdy hot hatche będą wyposażane w silniki opojemności 1,6 l? Czas pokaże, a pierwszym z nich może być nowy Opel Astraw wariancie OPC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019