Wyszukiwałeś:

Octavia X

Combi X

RS X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia Combi RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Skoda Octavia Combi: Czeska mini-ciężarówka

Jeśli chcemy naszym samochodem, oprócz rodziny, czy też znajomych,przewieźć ponadprzeciętne ilości bagażu, godne polecenia są tzw.kombivany. Jednak ze względu na ich, krótko mówiąc, raczej małociekawe nadwozie i słabe właściwości jezdne wiele osób rozgląda sięza autami z nadwoziem kombi. Zatem jeśli poszukujemy najlepszej pod tymwzględem propozycji wśród kompaktów, to nie możemy przejśćobojętnie obok Skody Octavii Combi.

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS: TDI vs. TFSI, a spalanie

Tym razem na warsztat w testowanej przez nas Skodzie Octavii RS Combi bierzemywskaźniki spalania oraz rzeczywiste zużycie oleju napędowego. Przekonamy sięczy diesel w tym modelu potrafi być rzeczywiście tani i jak to się ma doopcji benzynowej.

 

Skoda Octavia Combi RS: Na mecie

Nawet nie zauważyliśmy, kiedy zdążyliśmy pokonać ponad 10 tys.kilometrów i tym samym dojechaliśmy do mety naszego pierwszego długiegodystansu. Skoda Octavia w wersji Combi RS okazała się bardzo przyjaznymsamochodem, z fantastycznymi wręcz możliwościami transportowymi, choć dwieostatnie literki niewiele w tym przypadku mają ze sportowymi samochodami.

 

Polska premiera: Skoda Octavia RS i Octavia 4x4

Gdzieś u podnóża drzemiącego wulkanu Wezuwiusz, słychać pomruksilnika, który następnie płoszy przechodniów i maniakówskuterów, których w okolicach Sorrento jest pełno. Kierowcy nakrętych drogach zwalniają, i otwierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jakieauto bombarduje ich błędnik rykiem silnika. To nowa Octavia RS.

 

Skoda Octavia Combi RS: Szybka i praktyczna, ale bez pikanterii

Jest taki moment w życiu człowieka - ślub, narodziny dziecka (drugiego,trzeciego...), awans zawodowy lub społeczny, czterdziestka na karku - poktórym musi mocno przewartościować swoje dotychczasowe życie. Także wkwestii motoryzacyjnej. Już nie sportowe coupe czy inny hot-hatch, a bardziejodpowiedni model. Podpowiadamy, co wybrać, aby ta zmiana nie była zbyt bolesna- Skoda Octavia RS w wersji kombi.

 

Skoda Octavia Combi 4x4 - Na każde warunki

Jeżeli znów któryś ze znajomych zapyta mnie "Jakisamochód kupić?" nie podając przy tym żadnych konkretów,bez wątpienia odpowiem: "Skodę Octavię Combi 4x4 z silnikiem 2.0TDI". Dlaczego? A dlaczego nie?!

 

Najpopularniejsze kombi w 2013 roku to...

... Skoda Octavia Combi. Ten model był najczęściej kupowanym kombiakiem wzeszłym roku nad Wisłą. Prawie 6 tys. osób zdecydowało się na zakuptego właśnie modelu.

 

Testy mojeauto.pl: Skoda Octavia Combi RS

 

Skoda Octavia Combi RS była pierwszym autem, jakie trafiło na test długodystansowy do redakcji mojeauto.pl - mojeauto.tv

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia Combi RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019