Wyszukiwałeś:

Octavia X

RS X

TDI X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia RS TDI

Spróbuj też wyszukać: seat leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Octavia RS z dieslem

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej powszechne - mają je w swojejofercie już niemal wszyscy producenci, a pojawiają się w większościsegmentów. Także i wśród aut sportowych lub usportowionych. Czego najnowszymprzykładem jest Skoda Octavia RS TDI.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Skoda Octavia RS zadebiutuje w lipcu

Po debiucie wersji kombi przyszedł czas na zaprezentowanie światu sportowejwersji najnowszej Octavii. Czesi zdecydowali, że Octavia RS zadebiutuje wlipcu podczas Festiwalu Prędkości na torze Goodwood.

 

Skoda Octavia RS na pierwszych zdjęciach

Czeski producent samochodów pokazał po raz pierwszy najnowszągeneracje Skody Octavii. Jak na razie możemy podziwiać nową Octavię RS napierwszych zdjęciach.

 

Polska premiera: Skoda Octavia RS i Octavia 4x4

Gdzieś u podnóża drzemiącego wulkanu Wezuwiusz, słychać pomruksilnika, który następnie płoszy przechodniów i maniakówskuterów, których w okolicach Sorrento jest pełno. Kierowcy nakrętych drogach zwalniają, i otwierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jakieauto bombarduje ich błędnik rykiem silnika. To nowa Octavia RS.

 

Skoda Octavia RS 2.0 TSI - test wideo

Skoda Octavia RS to najlepszy dowód na to, jak bardzo mamy czego zazdrościć Czechom. Ten model to funkcjonalny kompakt z silnikiem przeszczepionym z Golfa GTI. Jego wady policzysz na palcach jednej ręki.

 

Skoda Octavia RS - ceny

Skodzie Octavii RS można spokojnie przypisać miejsce w historii motoryzacji,porównywalne do tego jakie zajmuje Megane RS czy Ford ST. W Polscesprzedawana jest trzecia generacja Octavi RS, którą dostaniemy odminimalnej kwoty 107 000 zł. Duże zainteresowanie autem sprawia, że czasoczekiwania na ten model jest wydłużony.

 

Skoda Octavia RS face-lifting - najmocniejsza w historii

Kilka tygodni temu poznaliśmy odświeżoną Skodę Octavię, a teraz przyszedłczas na sportowe wcielenie czeskiego przedstawiciela segmentu kompakt. Otonajmocniejsza Octavia RS w historii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia RS TDI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019