Wyszukiwałeś:

Octavia X

RS X

. Znaleziono 127 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia RS

Spróbuj też wyszukać: "octavia rs" octavia rs używan octavia I rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 127 wszystkich):

Octavia RS z dieslem

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej powszechne - mają je w swojejofercie już niemal wszyscy producenci, a pojawiają się w większościsegmentów. Także i wśród aut sportowych lub usportowionych. Czego najnowszymprzykładem jest Skoda Octavia RS TDI.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Skoda Octavia RS: Rychle a sportovní

Ma elektryzująco niebieski kolor, 18-calowe obręcze kół, poszerzonenadkola i zderzaki oraz "naszywki" na karoserii z logo sportowegodepartamentu Skody. Czy to wystarczy by można naszą długodystansową OctavięRS Combi nazwać pożeraczem zakrętów?

 

Octavia RS bije swoje rekordy prędkości

Było 325, 347, a teraz 365 km/h. Skoda Octavia RS Boneville Speed Weekregularnie poprawia rekordy prędkości w klasie pojazdów z doładowanymisilnikiami o pojemności 2,0 l.

 

Skoda Octavia RS zadebiutuje w lipcu

Po debiucie wersji kombi przyszedł czas na zaprezentowanie światu sportowejwersji najnowszej Octavii. Czesi zdecydowali, że Octavia RS zadebiutuje wlipcu podczas Festiwalu Prędkości na torze Goodwood.

 

Skoda Octavia RS na pierwszych zdjęciach

Czeski producent samochodów pokazał po raz pierwszy najnowszągeneracje Skody Octavii. Jak na razie możemy podziwiać nową Octavię RS napierwszych zdjęciach.

 

Polska premiera: Skoda Octavia RS i Octavia 4x4

Gdzieś u podnóża drzemiącego wulkanu Wezuwiusz, słychać pomruksilnika, który następnie płoszy przechodniów i maniakówskuterów, których w okolicach Sorrento jest pełno. Kierowcy nakrętych drogach zwalniają, i otwierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jakieauto bombarduje ich błędnik rykiem silnika. To nowa Octavia RS.

 

Skoda Octavia Combi RS: Szybka i praktyczna, ale bez pikanterii

Jest taki moment w życiu człowieka - ślub, narodziny dziecka (drugiego,trzeciego...), awans zawodowy lub społeczny, czterdziestka na karku - poktórym musi mocno przewartościować swoje dotychczasowe życie. Także wkwestii motoryzacyjnej. Już nie sportowe coupe czy inny hot-hatch, a bardziejodpowiedni model. Podpowiadamy, co wybrać, aby ta zmiana nie była zbyt bolesna- Skoda Octavia RS w wersji kombi.

 

Skoda Octavia RS 2.0 TSI - test wideo

Skoda Octavia RS to najlepszy dowód na to, jak bardzo mamy czego zazdrościć Czechom. Ten model to funkcjonalny kompakt z silnikiem przeszczepionym z Golfa GTI. Jego wady policzysz na palcach jednej ręki.

 

Skoda Octavia RS 2.0 TSI - test wideo

Skoda Octavia RS to najlepszy dowód na to, jak bardzo mamy, czegozazdrościć Czechom. Ten model to funkcjonalny kompakt z silnikiemprzeszczepionym z Golfa GTI. Jego wady policzysz na palcach jednej ręki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018