Wyszukiwałeś:

Octavia X

Tour X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia Tour

Spróbuj też wyszukać: octavia tour 1 6 octavia tour ice+ octavia 2008 rozstaw osi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Dwa miliony Octavii

Z linii produkcyjnej czeskiego zakładu Skoda Auto w Vrchlabi zjechała SkodaOctavia oznaczona dwumilionowym numerem. Jubileuszowy egzemplarz to srebrnaOctavia Scout z dwulitrowym silnikiem TDI.

 

Skoda Octavia "Najlepszym Autem Używanym 2008"

Skoda Octavia została uznana za Najlepsze Auto Używane w plebiscyciebrytyjskiego magazynu AM. Wyprzedziła tym samym groźnych rywali, takich jakBMW, Honda oraz Mazda.

 

Pięćdziesiątka Skody Octavia

Octavia, najlepiej sprzedający się obecnie w skali globalnej model Skody, atakże niezwykle popularny na naszym rynku, świętuje w tym roku swoje 50urodziny. Produkcja pierwszego samochodu o tej nazwie, następcy Skody 440znanej również pod nazwą Spartak, rozpoczęła się w styczniu 1959 r.

 

Octavia zniknie z salonów Skody

Czeska marka podjęła decyzję o zakończeniu produkcji Skody Octavia Tourpierwszej generacji. Dostępna w sprzedaży od 14 lat Skoda, zniknie zsalonów marki pod koniec października.

 

Druga generacja Octavii Tour

Nowe auta mają jedną istotną wadę - wysoką cenę. Dlatego wieluproducentów, mimo wprowadzenia nowych generacji swoich modeli, wciążutrzymuje na rynku także ich poprzedników. Przykładem jest Skoda zmodelem Octavią, która właśnie wprowadza do sprzedaży II generacjęwersji Tour.

 

Koniec Octavii Tour

Octavia Tour, czyli pierwsza generacja kompaktowej Skody produkowana od 1996roku prawie w niezmienionej postaci, właśnie przestała być produkowana.Ustąpiła tym samym miejsca... Octavii Tour.

 

"Stara" Octavia wciąż się sprzedaje

Choć na rynku o miano najpopularniejszego modelu walczy Skoda Octavia w wersjipo faceliftingu, to nieźle wciąż sprzedaje się jej poprzednik.

 

Wątek na forum: Zimny nadmuch na wolnych obrotach

Nowa skoda octavia tour benzyna+gaz .w aucie z nagrzanym silnikiem przy nieco dłuższym postoju leci z nagrzewnicy chłodne lub letnie powietrze.Chcąc mieć ciepło na postoju muszę trzymać silnik na obrotach od 1300 w górę.Przełączanie na manualną klimę nic nie zmienia. Podczas jazdy ogrzewanie dzia...

 

Skoda Octavia Tour: Skąd ta popularność?

Patrząc na zestawienie sprzedaży samochodów w Polsce zawsze zadawałem sobie pytanie: "Co ma takiego w sobie Skoda Octavia, że non stop jest na topie?". Po tygodniu spędzonym z Octavią Tour to pytanie wykreśliłem ze swojego notesu "pytań dotyczących ludzkiego bytu".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia Tour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018