Wyszukiwałeś:

Octavia X

scout X

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia scout

Spróbuj też wyszukać: Octavia Scout 4 x4 scout

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Wątek na forum: Skoda Octavia Scout FL: Zmiany niepotrzebne

toż to Yeti jest tańsze i z pewnością lepiej radzi sobie w terenie, ciekawe co za gląby kupują takie auto jak Octavia Scout ~remigiusz

 

Skoda Octavia Scout: Czeski góral

"Czasami droga do celu jest mało komfortowa, ale nie z nową SkodąOctavia Scout" - zapewnia czeski producent z Mlada Boleslav. Nowy wariant znapędem na cztery koła popularnej w Polsce Octavii zostanie zaprezentowany nazbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu. W sprzedaży auto pojawi sięprawdopodobnie w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Skoda Octavia Scout FL: Zmiany niepotrzebne

Dwa, trzy lata obecności na rynku to czas, kiedy bardzo często producencidecydują się na przeprowadzenie mniej lub bardziej kosmetycznych zmian. Takteż było z Octavią, a dokładniej z testowaną przez nas wersją Scout. Tyle,że w tym przypadku zmian było naprawdę jak na lekarstwo. Czyżby nie byłoczego poprawiać?

 

Skoda Octavia Scout: pierwsza jazda

Allroad, Alltrack, Cross, Cross Country czy Cross Tourer - coraz więcejproducentów wprowadza do oferty uterenowione odmiany zwykłych modeliosobowych. W tej wyliczance nie można pominąć i Scouta, za któregosprawą zjazd z utwardzonych dróg niektórymi Skodami nie wywołujejuż tak panicznego strachu przed uszkodzeniem kół czy zawieszenia. Doskoku na europejskie drogi i bezdroża szykuje się właśnie Octavia Scoutbazująca na trzeciej generacji czeskiego bestsellera.

 

Octavia Scout już nadjeżdża

Ruszyła już pełną parą w fabryce w Mlada Boleslav produkcja modelu SkodaOctavia Scout. Pierwsze egzemplarze uterenowionej Octavii pojawią się wpolskich salonach już we wrześniu.

 

Skoda Octavia Scout: Misja Genewa

Kilka tygodni temu postanowiła do nas zawitać świeżutka Skoda Octavia Scout,czyli samochód który pod mocną wątpliwość poddaje istnienieSUV-ów. Czeskie kombi z napędem 4x4 jeszcze dobrze nie ostygło pozawitaniu do Wrocławia, a już czekała na niego niespodziewana misja, wktórej pokonała luksusowego Mercedesa. I wcale nie musiała wyjeżdżaćpoza asfalt!

 

Skoda Octavia Scout: Na każde warunki

Skodzie Octavii Scout mieliśmy okazję przyjrzeć się odrobinę dłużej niżstandardowemu autu testowemu. Dlatego też czeskie kombi w uterenowionej wersjisprawdziliśmy nieco dokładniej i w skrajnie różnych warunkachdrogowych.

 

Skoda Octavia Scout 1,8 TSI ? benzyna nie odstrasza

Gdy Scout bazujący na trzeciej generacji trafił do nas na pierwszy test,ciężko nam było wyobrazić sobie ten samochód z lepiej dopasowanymsilnikiem niż 2,0 TDI. Czy jednak  jednostka 1,8 TSI o mocy 180 KM zdaegzamin w Skodzie Octavii Scout?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia scout".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018