Wyszukiwałeś:

Olivier X

Quesnel X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olivier Quesnel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

C2-R2 MAX

Citroen zaprezentował nowy rajdowy kit o nazwie C2-R2 MAX. Przed wyruszeniem dorywalizacji na rajdowych trasach, Simon Jean-Joseph i Sebastien Ogierzaprezentowali nowy model na torze Val d’Or w Satory.

 

WRC: Ford dominuje w Turcji... taktycznie

Fabryczny kierowca Forda, Fin Mikko Hirvonen był najszybszy podczas RajduTurcji, ósmej rundy rajdowych mistrzostw świata WRC. Na drugim miejscuuplasował się jego rodak i kolega z zespołu Jari-Matti Latvala. Broniącymistrzowskiego tytułu Francuz Sebastien Loeb z ekipy Citroena był trzeci.

 

Citroen wierny WRC

Nie będzie zaangażowania Citroena w motosporcie na dwóch frontach.Francuska marka zdecydowała w przyszłości koncentrować się tylko iwyłącznie na rajdowym podwórku. Tym samym wprowadzenie fabrycznegozespołu do niemieckiej serii wyścigów DTM nie dojdzie do skutku.

 

WRC: Rajdowy DS3 gotowy w 90%

Szef fabrycznego zespołu Citroena Olivier Quesnel podzielił się ostatniopozytywnymi informacji odnośnie stanu przygotowań nowej rajdówki. W2011 roku francuska marka w rajdowym czempionacie będzie korzystać z modeluDS3, który zastąpi tym samym model C4 w specyfikacji WRC.

 

WRC: Szef Citroena czeka na Volkswagena

Szef działu sportowego Citroena, Olivier Quesnel jest pewny, że RajdoweMistrzostwa Świata wrócą do czasu świetności kiedy na odcinkachrywalizować będzie większa liczba producentów. Jednym z takichbeniaminków ma być Volkswagen.

 

Volkswagen w F1 czy WRC? A może i tu i tu?

Ostatnio dość głosno jest o możliwym zaangażowaniu się marki Volkswagen wjedną z prestiżowych dyscyplin motosportu. Kilka dni temu pojawiły sięgłosy, że niemiecki koncern zamierza urozmaicić rywalizację w WRC. Terazokazuje się, że VW zastanawia się nad udziałem w F1.

 

WRC: Ogier zmieni Sordo

Sebastien Ogier będzie zdobywał punkty dla fabrycznego zespołu Citroen TotalWorld Rally Team w trzech szutrowych rundach pozostałego kalanderza WRC. Tymsamym Dani Sordo zostanie relegowany do juniorskiej ekipy francuskiej marki.

 

WRC: Po cztery "fabryki"

Rozdające już od dobrych kilku lat karty w rajdowych mistrzostwach świata WRC- Citroen i Ford, zamierzają w przyszłym roku wystawić do rywalizacji pocztery fabryczne samochody.

 

Szef Citroena: "Loeb jest nr 1"

Olivier Quesnel, szef fabrycznego zespołu Citroena przyznał w jednym zostanich wywiadów, kto najbardziej liczy się w jego zespole wdecydującej fazie rozgrywek WRC. "Największe zagrożenie pochodzi zniebieskiego narożnika (Forda przyp. red.), dlatego najważniejszy jestzespół, później Sebastien Loeb. Później zobaczymy co ztego wyniknie" - mówi Quesnel.

 

WRC: Hirvonen już oficjalnie w Citroenie

Nowym partnerem Sebastien Loeba w fabrycznym zespole Citroena przez najbliższedwa lata będzie Mikko Hirvonen. Francuska marka jednocześnie rozwiązałakontrakt z dotychczasowym składem nr 2 - Sebastien Ogier / Julien Ingrassia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Olivier Quesnel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019