Wyszukiwałeś:

Olsztyn

. Znaleziono 132 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olsztyn

Spróbuj też wyszukać: Ełk olsztyn k częstochowy sklep motoryzacyjny olsztyn dk 46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

Wątek na forum: Olsztyn: Obwodnica Kopernika

od kiedy to przez Olsztyn przebiega DK nr 7?? co za nierzetelności... ~osskaa

 

Priorytetowa "szesnastka"

Przebudowa i remont drogi krajowej nr 16 na odcinku Olsztyn-Augustówznalazła się w końcu na liście priorytetowej inwestycji rządowych.

 

Projekt DK 51 Spręcowo-Olsztyn wraca do punktu wyjścia

- W związku z uchyleniem 13 marca 2012 r. decyzji środowiskowej dlapółnocno-wschodniej obwodnicy Olsztyna, złożony wniosek o wydaniedecyzji środowiskowej dla odcinka Spręcowo-Olsztyn jest bezzasadny.Przygotowana dokumentacja techniczna stała się nieaktualna z chwilą, gdyzabrakło wyjściowego elementu jakim był przebieg obwodnicy zatwierdzonyprawomocną decyzją środowiskową – informuje Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad.

 

Ruszył przetarg na budowę ekspresówki Olsztyn - Olsztynek

Ogłoszony został przetarg ograniczony na budowę 13,3 km drogi ekspresowej S51Olsztyn - Olsztynek.

 

Obwodnica Olsztyna w przetargu

17 wykonawców chce realizować budowę odcinka obwodnicy Olsztyna odpołączenia z istniejącą dk 16 w okolicy Kudyp do węzła Olsztyn Południe odługości 10 km. Do przetargu na drugie zadanie, budowę obwodnicy na odcinkuok. 14,7 km od węzła Olsztyn Południe do węzła Olsztyn Wschód chceprzystąpić 15 firm i konsorcjów.

 

Olsztyn odetchnie - jest umowa na S51

394,8 mln zł będzie kosztować wybudowanie drogi ekspresowej S51, którapołączy Olsztyn z drogą S7. Wykonawcą tej inwestycji będzie firmaEnergopol-Szczecin SA.

 

Poznaliśmy chętnych na obwodnicy Olsztyna

Przetarg na budowę obwodnicy Olsztyna wkracza w decydującą fazę. Właśniepoznaliśmy chętnych do wybudowania południowego obejścia tego miasta. Terazczas na weryfikację ofert i wybór najlepszych.

 

Znamy wykonawcę pierwszej części obwodnicy Olsztyna

Wybrany został wykonawca 10-kilometrowego fragmentu obwodnicy Olsztyna odwęzła Olsztyn Zachód do węzła Olsztyn Południe, który będziekosztował 387,5 mln zł.

 

Jest umowa na pierwszy odcinek obwodnicy Olsztyna

GDDKiA podpisała umowę na budowę pierwszego odcinka południowej obwodnicyOlsztyna w ciągu drogi krajowej nr 16, łączącego węzły OlsztynZachód i Olsztyn Południe.

 

Południowa obwodnica Olsztyna - jest umowa na drugi odcinek

Podpisano umowę na budowę drugiego odcinka południowej obwodnicy Olsztyna wciągu drogi ekspresowej S51 o długości 14,7 km (Olsztyn PołudnieOlsztyn Wschód). Zobacz, ile będzie kosztowała inwestycja ikiedy nową drogą pojadą kierowcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018