Wyszukiwałeś:

OnStar

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: OnStar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wysokie loty Saaba

Szwedzki producent samochodów zamierza wzbić się ze swoją nową wersjąsamochodu na szczyt segmentu, w którym z roku na rok robi się coraz bardziejciasno. Model Saab 9-7X Altitude Edition będzie miał za zadanie przeprowadzićekskluzywną rewolucję w segmencie SUV.

 

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Chiny dostaną SLS

Targi motoryzacyjne Guangzhou były okazją do oficjalnej prezentacji nowegoCadillaca SLS przeznaczonego na rynek chiński.

 

OnStar i Google

 

OnStar współpracuje z Google w celu opracowania wielu nowych technologii, które będą miały wpływ na rozwój aplikacji na telefony komórkowy i zwiększy zasięg usługi eNav OnStar's - mojeauto.tv

 

Facebook sterowany głosem (w samochodzie) + [VIDEO]

Firma OnStar zaprezentowała nowy system teleinformatyczny, który jużniebawem zadebiutuje na pokładzie samochodów za oceanem. Próczstandardowych funkcjonalności oferuje on szeroką obsługę serwisuspołecznościowego Facebook.

 

Odpalisz samochód przez iPhone'a

GM przy współpracy z Apple przygotował specjalną aplikację naiPhone'a, dzięki której kierowca będzie miał pełen dostęp dowszelakich interaktywnych funkcji związanych z jego samochodem.

 

Wideo-czat w Cadillacu?

 

OnStar i Cadillac zademonstrowały w ramach CUE (Cadillac User Interface) nowe możliwości współpracy na linii samochód - telefon komórkowy. producenci uwzględnili takie nowinki jak wideo-czat, strumieniowanie 4G LTE i system zarządzania rozrywka dla tylnych siedzeń.

 

Cadillac Escalade: jeszcze lepsze zabezpieczenia

Najnowsza wersja Cadillaca Escalade została wyposażona w jeszcze lepsze systemy zapobiegające kradzieży. Samochód jest wyposażony wtechnologię OnStar, która zapobiega dostaniu się do środkaniepowołanym osobom i odjechaniu naszym autem z miejsca gdzie jepozostawiliśmy.

 

Opel automatycznie powiadomi o wypadku

Opel planuje już z początkiem przyszłego roku wprowadzić we wszystkichswoich modelach osobowych na wybranych rynkach europejskich usługę pokładowejłączności OnStar.

 

Opel zapowiada nową, znacznie lepszą Astrę

Na oficjalną premierę niemieckiego kompaktu musimy jeszcze poczekać do września. Wtedy na salonie samochodowym we Frankfurcie poznamy wszystkie szczegóły, ale garść informacji Opel już przekazał.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019