Wyszukiwałeś:

One X

77 X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One 77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Najdroższy Aston wyprzedany

Pomimo nadchodzącego kryzysu na rynku motoryzacyjnym, najdroższysamochód świata, który de facto nie został nawet jeszczepokazany w pełnej krasie, został już całkowicie wyprzedany.Zamówienia na model One-77, który powstał w ściśle limitowanejliczbie 77 egzemplarzy, właśnie się skończyły.

 

One-77 jeszcze do wzięcia

Fani marki Aston Martin i potencjalni nabywcy tego drogiego cuda na pewno sięucieszą. Pomimo plotek, jakie niedawno okrążyły świat, ściśle limitowanyAston Martin One-77 jest jeszcze do kupienia.

 

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

354 km/h - wyjątkowy Aston Martin

Inżynierowie Astona Martina pracują nad samochodem, który jeszcze przedswoją premierą wzbudził dużo emocji. Jest nie tylko najdroższym, ale teżnajszybszym modelem brytyjskiej marki.

 

Zamówił 10 sztuk Astona Martina One-77!

Tajemniczy entuzjasta supersamochodów zainwestował majątek w najnowszyi najdroższy w historii model Astona Martina. Klient ten zamówił aż 10(!) egzemplarzy modelu One-77.

 

One-77 przyłapany podczas testów

Na początku zeszłego tygodnia fotoreporterzy czatujący na torze Nordschleifemieli nie lada atrakcję do sfotografowania. Pokazał się tam Aston MartinOne-77 w ostatecznej odsłonie.

 

Aston Martin One-77 prawie wyprzedany

Jeszcze chwila i wszystkie ściśle limitowane modele Aston Martin One-77zostaną wyprzedzane. Brytyjski producent pochwalił się, że 60spośród 77 auto znalazło już nabywców.

 

Pierwszy One-77 zamieszkał w Monako

Długa oczekiwany pierwszy seryjny model Astona Martina One-77 pojawił się podHotelem de Paris w Monte Carlo.

 

Został jeszcze jeden egzemplarz Astona Martina One-77

Mark J. Tillman, menadżer kalifornijskiego dilera marki z Gaydon poinformował, że firma nie sprzedała jeszcze wszystkich egzemplarzy modeluOne-77. Z limitowanej do 77 sztuk liczby wyprodukowanych aut pozostał jeszczejeden egzemplarz.

 

Aston Martin One-77 wysprzedany

Producent jednego z najdroższych i najszybszych supersamochodówogłosił właśnie, że ostatni egzemplarz ściśle limitowanego modelu One-77znalazł swojego nabywcę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One 77".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019