Wyszukiwałeś:

One X

Cabrio X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wątek na forum: MINI One Cabrio

Ta furka jest super ze względu na to że chłopak mojej siostry ma takie same!!!!!! ;-P ~Wiskas

 

Jakie Auto?

Brytyjski magazyn What Car? przyznała swoje nagrody dla najlepszychsamochodów. W kategorii małych kabrioletów prym wiedzie Mini OneCabrio.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

Coupe-cabrio limuzyna

Od kilku tygodni wiadomo już, że nie będzie kontynuacji modeli klasy CLK.Zostaną one wchłonięte pod logiem Klasy E, występując na rynku zprzyrostkiem Coupe. W gamie Mercedesa CLK dostępny był także kabriolet,który pojawi się również w najnowszej odsłonie.

 
 

Dopełnienie całości - BMW Serii 6 Cabrio

Po opublikowaniu zdjęć nowego BMW Serii 6 Coupe, przyszedł czas na odkrytąwersję GT bawarskiej marki.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

MINI Cabrio 2016

 

MINI Cabrio to nowa odsłona małego, brytyjskiego gokarta z otwartym dachem. W związku z nowym modelem, auto urosło o 98 mm na długość, o 44 mm na szerokość (1727 mm) i 7 mm na wysokość. Pozostawiono "roadsterowy" klimat montując materiałowy dach, zamiast ciężkiej i skomplikowanej konstrukcji stalowej.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018