Wyszukiwałeś:

One X

Clubman X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One Clubman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: MINI na off-road

MINI są super, to perła wśród małych aut, ale raczej te "zwykłe" (One, Cooper, Cooper S), a nie nowe udziwnione werskje nadwoziowe jak Clubman ~MINI

 

Wysokoprężna nowość MINI

Producent MINI opublikował wczoraj kilka detali oraz zdjęć na temat auta,które dołączy do grona marki pomiędzy modele takie jak Cooper oraz Cooper S.Będzie to nowy MINI Cooper D.

 

A jednak Clubman!

Trwające właśnie międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie były okazjądla BMW, pod którego skrzydłami znajduje się obecnie marka MINI, abyobwieścić bliskie nadejście na rynek jednego z bardziej oczekiwanych modeli.Chodzi tutaj o kontynuację legendarnego modelu Traveller, który otrzyma terazoficjalną nazwę Clubman.

 

Dwie MINI-premiery

Należąca do BMW marka MINI na wystawie w Genewie zaprezentowała dwie swojenowości. MINI Cooper D oraz MINI One już wkrótce poszerzą ofertę kultowejmarki.

 

Milionowe Mini

Sześć lat po przejęciu brytyjskiej marki Mini przez BMW, w fabryce wOxfordzie wyprodukowany został milionowy egzemplarz tej kultowej już markiwytwarzającej małe samochody.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

Dwie MINI-nowości

Podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie MINI zaprezentuje dwiebazowe wersje swoich modeli - MINI One Clubman oraz słabszą wersję MINI One z75-konnym silnikiem.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Mini Clubvan Concept w Genewie

Mini, należące do BMW zaprezentowało koncepcyjny model, który swą premierę będzie miał już za kilkanaście dni na targach w Genewie. Brytyjska marka przedstawia vana stworzonego na bazie Clubmana.

 

Mini Clubman po raz drugi

Brytyjska marka spod skrzydeł koncernu BMW pochwaliła się dzisiaj swoim nowym kombi. W porównaniu do pierwszego Mini Clubmana jest tu sporo zmian, które pozytywnie wpłyną na funkcjonalnośc auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One Clubman".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019