Wyszukiwałeś:

One

. Znaleziono 2355 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One

Spróbuj też wyszukać: jaki samochód ma znaczek '' w kółku napis ONE''

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2355 wszystkich):

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

Zamówił 10 sztuk Astona Martina One-77!

Tajemniczy entuzjasta supersamochodów zainwestował majątek w najnowszyi najdroższy w historii model Astona Martina. Klient ten zamówił aż 10(!) egzemplarzy modelu One-77.

 

Pierwszy One-77 zamieszkał w Monako

Długa oczekiwany pierwszy seryjny model Astona Martina One-77 pojawił się podHotelem de Paris w Monte Carlo.

 

Michelin X One MaxiTrailer - dla naczep

Michelin zaprezentował nową opone dla naczep X One MaxiTrailer. To oponastworzona z myślą o nowoczesnych przedsiębiorstwach transportowych. Dziękizastosowaniu zaawansowanych technologii i rozwiązań, właścicielepojazdów ciężarowych mogą polegać na osiągach, uniwersalności orazoszczędności wynikającej z dłuższego życia opony.

 

Został jeszcze jeden egzemplarz Astona Martina One-77

Mark J. Tillman, menadżer kalifornijskiego dilera marki z Gaydon poinformował, że firma nie sprzedała jeszcze wszystkich egzemplarzy modeluOne-77. Z limitowanej do 77 sztuk liczby wyprodukowanych aut pozostał jeszczejeden egzemplarz.

 

Aston Martin One-77 wysprzedany

Producent jednego z najdroższych i najszybszych supersamochodówogłosił właśnie, że ostatni egzemplarz ściśle limitowanego modelu One-77znalazł swojego nabywcę.

 

Koeningsegg zapowiada One:1

To będzie najciekawsza premiera targów w Genewie. Szwedzki Koeningseggprzygotowuje specjalny model One:1. Te hiperauto może zrzucić z tronuVeyrona.

 

Ciężarowe Volvo vs. Koenigsegg One:1

Volvo Trucks zorganizowało niecodzienny wyścig, żeby sprawdzić swoją nowąskrzynię biegów I-Shift Dual Clutch. Rywalem 8-tonowego ciągnikazostał... Koenigsegg One:1.

 

MINI One teraz w wersji 5-drzwiowej

Znak czasów - MINI z pięciodrzwiowym nadwoziem. Teraz brytyjska marka,należąca do koncernu BMW do swojej gamy wprowadza podstawowy model One znadwoziem 5-drzwiowym i nowym silnikiem 1,2 l.

 

Koenigsegg One:1 bije rekord toru Suzuka

Tor Suzuka to jeden z najtrudniejszych i najbardziej kultowych obiektów na naszym globie. Koenigsegg przybył na tor by zademonstrować klientom i partnerom potencjał modelu One:1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018