Wyszukiwałeś:

Opel X

Gliwice X

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel Gliwice

Spróbuj też wyszukać: opel gliwice cascada cabriolet gliwice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Ministerstwo Gospodarki o Oplu Gliwice

15 września br. wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska uczestniczyła wrozmowach poświęconych bieżącej sytuacji spółki New Opel. Omawianoprzede wszystkim bieżącą sytuację spółki w kontekście decyzji RadyDyrektorów General Motors odnośnie wyboru Magny jako inwestora dlaspółki New Opel.

 

Opel Gliwice planuje dalszy wzrost produkcji

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland planuje dalszyrozwój. W tym roku ma wzrosnąć produkcja i zatrudnienie.

 

Opel pełną parą do przodu

Opel planuje wprowadzenie dodatkowych zmian w swoich zakładach w Gliwicach(Polska) oraz w Ellesmere Port (Wielka Brytania), aby sprostać wysokiemuzapotrzebowaniu na Astrę Sports Tourer oraz Astrę 5-drzwiową.

 

Nowe projekty dla Opla Gliwice

Gliwicki Opel ma szansę na uzyskanie dodatkowego wolumenu produkcji Astry IV5DR. Ponadto przygotowywany jest projekt alternatywny, który zapewniciąglośc produkcji i zatrudnienia.

 

Bez zwolnień w Oplu Gliwice

Nie ma intencji, ani planów zwalniania pracowników GMMP –zapowiedział Karl-Friedrich Stracke, prezes Opel/Vauxhall podczas spotkania zprzedstawicielami międzyzakładowej Solidarności GMMP w Gliwicach.

 

Opel ucieszy gliwicką fabrykę

Najnowsze informacje docierające do nas zza Odry mówią, że część produkcji Astry Opel może przenieść do gliwickiej fabryki. Informacje te zaprezentowała gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 

Opel zamknie fabrykę

Opel ogłosił, że w 2014 roku zamknie jedną ze swoich fabryk. Od razuuspokajamy, że zakład produkcyjny w Gliwicach nie jest zagrożony.

 

Opel Gliwice - 15 lat minęło

31 sierpnia upłynęło piętnaście lat od dnia, w którym w z liniiprodukcyjnej zakładu GM Manufacturing Poland w Gliwicach - wtedy Opel Polska– zjechał pierwszy samochód: biała Astra Classic. Przez kolejnelata należący do koncernu General Motors gliwicki zakład rozwijał siębardzo szybko. Łączna wartość tej, pierwszej w Katowickiej SpecjalnejStrefie Ekonomicznej, inwestycji wynosi 1 miliard Euro. Fabryka zatrudnia 3 000osób i pomimo kryzysu utrzymuje się ono na niezmienionym poziomie.Ponadto w firmach współpracujących powstało około 15 tysięcydodatkowych miejsc pracy.

 

Nowy Opel Astra OPC z silnikiem 1,6 turbo ?!

Czy to początek czasów, gdy hot hatche będą wyposażane w silniki opojemności 1,6 l? Czas pokaże, a pierwszym z nich może być nowy Opel Astraw wariancie OPC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel Gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019