Wyszukiwałeś:

Opel X

IntelliLink X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel IntelliLink

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

200-konny Opel Cascada już w sprzedaży

126.200 zł kosztuje Opel Cascada w nowej, mocnej wersji silnikowej.Turbodoładowana jednostka nowej generacji 1.6 Ecotec rozwija moc 200 KM, adzięki funkcji overboost jej maksymalny moment obrotowy wynosi 300 Nm.

 

Opel Meriva 1.6 CDTi (fl): Przyzwoicie przeciętny

Poddany kilka miesięcy temu faceliftingowi Opel Meriva, jest drugim po ZafirzeTourer modelem niemieckiej marki napędzanym silnikiem wysokoprężnym 1.6 CDTio mocy 136 KM. Jednak czy najmocniejszy Diesel w klasie, to jedyny argumentprzemawiający za zakupem Merivy?

 

Nowe Vivaro Kombi pojawi się w Hanowerze

W pełni przeszklone nadwozie i trzy rzędy siedzeń oraz cztery silnikiwysokoprężne to wizytówka nowego Opla Vivaro. Samochódzadebiutuje na startujących w przyszłym tygodniu targach SamochodówUżytkowych.

 

Opel Adam od Bryana Adamsa

Prawie rok temu Opel zaprezentował nowy model Adam, który powstał wlimitowanej edycji sygnowanej nazwiskiem Bryana Adamsa. Teraz niemieckiproducent zamierza wystawić na aukcję siedem egzemplarzy.

 

Wiemy, jaki jest nowy Opel Corsa E

Nowa Corsa została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Paryżu.Samochód, który w nomenklaturze Opla występuje jako Corsa E topiąta generacja tego modelu. Na drogach w okolicach Frankfurtu i niemieckichautostradach sprawdziliśmy, jaka jest nowa Corsa.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Opel przedstawił Corsę OPC

Opel na bazie najnowszej generacji Corsy przygotował sportową odmianęsygnowaną przez OPC. Nowa generacja Corsy OPC osiąga moc 207 KM i pierwsząsetkę w czasie 6,8 sekundy. Auto zadebiutuje w Genewie.

 

Opel Corsa 1.4 90 KM: Dobry i kropka

Lifting, facelifting, zmiany, modyfikacje… słowa które od samegopoczątku testu towarzyszyły nam razem z Corsą. Niemcy dali światu kolejną,piątą już generacje Corsy, która z nowym orężem ma jeszcze lepiejwalczyć z konkurencją. Pytanie czy pakiet zmian pozwoli na godną walkę?

 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Nowy Opel Insignia - oficjalne ceny

Niemiecki przedstawiciel segmentu D jest jedną z najbardziej oczekiwanychnowości. Już niebawem nowy Opel Insignia pojawi się w polskich salonach, atymczasem dealerzy rozpoczynają zbieranie zamówień.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel IntelliLink".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019