Wyszukiwałeś:

Opole

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opole

Spróbuj też wyszukać: opole -brzeg Opole-Lubliniec opole kierunek wrocław

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec prac na odcinku DK 46

super news 1100m drogi krajowej! ułatwiono dojazd do ogródków działkowych! Ach to wspaniale, wreszcie znikną kilometrowe korki rowerowe emerytów!! Czas na następne setki metrów remontów i tak do 2025roku. Brawo Opole:) ~osskaa

 

Powstał nowy węzeł w Opolu

W Opolu powstał nowy węzeł komunikacyjny (ulica Niemodlińska). Całkowitawartość projektu to ponad 18,5 mln zł. Inwestycja zapewni bezkolizyjnyprzejazd nad linią kolejową E-30 relacji Bytom-Opole-Wrocław.

 

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Opole: Hiszpanie przeanalizują obwodnicę

Opole od jakiegoś czasu dysponuje północną obwodnicą, którajednak nie spełnia wszystkich oczekiwań i nie rozwiązuje problemówkomunikacyjnych. Hiszpański Funduszu Wspierania Rozwoju pokryje kosztyzwiązane z opracowaniem nowych rozwiązań komunikacyjnych na obwodnicy

 

Koniec prac na odcinku DK 46

Zakończyła się przebudowa odcinka drogi krajowej nr 46 OpoleLędziny. Prace budowlane trwały od marca do końca lipca bieżącego roku ikosztowały 4,4 mln zł. Celem przeprowadzonego remontu ma być wzrost poziomubezpieczeństwa na tej trasie.

 

Częstochowa: wylotówka na Opole bez funduszy

Częstochowa liczyła na pół miliarda eurofunduszy na inwestycjedrogowe. Ministerstwo Infrastruktury odrzuciło strategiczny projekt dotyczącyprzebudowy trasy wylotowej na Opole (DK 94).

 

Opole z nowym wiaduktem

Nowoczesny wiadukt przy ul. Reymonta/Struga w Opolu został uroczyście oddanydo użytku. Nowa inwestycja o wartości ponad 62 mln zł zwiększyprzepustowość układu komunikacyjnego w centrum miasta oraz poprawi warunkikomunikacji samochodowej i rowerowej. W konsekwencji nastąpi znacząca poprawawarunków bezpieczeństwa, komfortu i czasu podróży zarównopomiędzy dzielnicami miasta, jak i w regionie.

 

Rośnie węzeł nad obwodnicą Opola

Od pół roku w Opolu trwa budowa węzła nad obwodnicą. Na zlecenieUrzędu Miasta Opole inwestycję realizuje Skanska. Znaczna część prac, w tymbudowa wiaduktu i roboty drogowe, jest już bardzo zaawansowana.

 

Na trzy dni zamkną obwodnicę Opola

Od piątku wieczorem (7 lutego br.) do poniedziałku wieczorem (10 luty br.)zostanie zamkięta północna obwodnica Opola. Wymaga tego budowa węzłakomunikacyjnego obwodnicy północnej (drogi krajowej) z drogąwojewódzką nr 454 (ul. Budowlanych – Sobieskiego) w Opolu.

 

Koniec remontu A4 na Opolszczyźnie

Koniec utrudnień na opolskim odcinku autostrady A4. Zakończony został remont30-kilometrowego fragmentu tej autostrady od węzła Brzeg do węzła OpoleZachód.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019