Wyszukiwałeś:

Optifuel

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Optifuel

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Nowości Renault Trucks na Targach w Brnie

Francuska marka Renault Trucks na czeskim rynku obecna jest od 11 lat.Wśród największych producentów międzynarodowych Renault zajmuje 7 miejsce w produkcji pojazdów ciężarowych.

 

Optifuel Lab, samochód - laboratorium Renault Trucks

Dziś producenci zapominają powoli o wyścigu na moc silników. Kryzyssprzyja rozwiązaniom nowoczesnym i przede wszystkim służącym oszczędzaniuenergii. Konstruując Optifuel Lab, samochód – laboratorium,Renault Trucks udowadnia, że możliwe jest znacznie zmniejszenie zużyciapaliwa. Optifuel Lab wykazał zmniejszenie zużycia paliwa o 13%.

 

Rusza Optifuel Renault Trucks Polska

Tegoroczna edycja konkursu Optifuel 2011 odbędzie się według nowej formuły.Trasa rozpocznie się w kwietniu, zakończy we wrześniu a odwiedzi łączniesiedmiu dealerów Renault Trucks w całej Polsce. Jesienią planowany jestWielki Finał, który wyłoni trzeciego już Mistrza Ekonomicznej JazdyRenault Trucks Polska.

 

Renault Truck przesuwa granicę oszczędnosci

Testowany i nagrodzony przez Fehrenkötter, następnie zatwierdzony przezTÜV, Renault Premium Route jest europejskim mistrzem oszczędności paliwa.Dzięki zastosowaniu wyjątkowych rozwiązań w dziedzinie kontroli zużyciapaliwa, specjalna seria Renault Premium Optifuel umożliwiła zmniejszeniezużycia paliwa dodatkowo o 6,4%. Obecnie, dzięki pakietowi Optirollopracowanemu przez Renault Trucks, Nowy Renault Premium Optifuel przesuwagranice oszczędności paliwa!

 

Finał konkursu Optifuel 2011

Eliminacje do konkursu Optifuel 2011 przy wsparciu Renault Trucks Polskaorganizowało siedmiu dealerów. Ich zwycięzcy spotkali się 14października na wielkim finale, który został rozegrany na płyciedawnego lotniska wojskowego w Nowym Mieście nad Pilicą. Pierwsze miejsce itytuł Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks zdobył Michał Walentynowicz zpodolsztyńskiej firmy  „Arwa”. W tegorocznym konkursiewystartowało 90 osób z całego kraju.

 

Optymalny zestaw lekki

Gdy pięcioosiowy zestaw składający się z ciągnika i naczepy wyjeżdża nadrogę publiczną, jego masa całkowita nie może przekroczyć 40 ton. W dobiewalki o wydajność transportu liczy się każdy kilogram ładowności orazkażda kropla zaoszczędzonego paliwa. Renault Trucks Polska wspólnie zfirmą Feber przygotowało bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich,którzy celują w optymalizację przewozów.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Renault Truck - rewolucja

W czasie Targów IAA Hanover, prezes Renault Trucks, Heinz-JürgenLöw, zapowiedział całkowite odświeżenie oferty dla transportuciężarowego, budownictwa i dystrybucji towarów w czerwcu 2013 roku.Podkreślając wzmocnienie każdej marki na łonie grupy Volvo zapoczątkowanereorganizacją grupy, zapowiedział stworzenie z firmy Renault Trucks przykładudoskonałości.

 

All for Fuel eco

Dla Renault Trucks, kontrola zużycia paliwa jest i pozostanie sprawąpriorytetową. W sprawę oszczędności paliwa dla naszych klientówangażować się powinno całe przedsiębiorstwo, poczynając od pierwszegopociągnięcia ołówkiem przez  projektanta, przez szkoleniekierowców w zakresie prawidłowej techniki jazdy, a na konserwacjipojazdów kończąc. Efekt: pojazdy coraz bardziej oszczędne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019