Wyszukiwałeś:

Optima X

Hybrid X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Optima Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Kia w Paryżu

Małe, miejskie auto o napędzie elektrycznym oraz europejska wersja sedana zsegmentu D to najważniejsze elementy stoiska koreańskiej marki narozpoczynającej się już w tym tygodniu wystawie w Paryżu.

 
 

KIA Optima Hybrid

 

KIA Optima Hybrid - mojeauto.tv

 

Kia Optima: oręż do walki w segmencie D

W styczniu w polskich salonach pojawi się nowy model Kia Optima. Za podstawową wersję wyposażoną w silnik 2.0 litra trzeba będzie zapłacić 82 900 zł. Optima jest objęta 7 letnią gwarancją koreańskiego producenta,która przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli.

 

Samochody Hyundai i Kia obsłużą Euro 2012

Największe sportowe wydarzenie w historii zarówno Polski jak i Ukrainy rozpocznie się już za kilkanaście dni. Mistrzostwa Euopy w Piłce Nożnej będą obsługiwane prze flotę 700 aut marki Kia i Hyundai.

 

Kia Otima przeszła facelifting

Sedan koreańskiego producenta doczekał się liftingu. Kia Optima w nowymwydaniu debiutuje na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku obok nowego Soula.

 

Kia Optima Hybrid: Jedyna taka w segmencie

Kia Optima to świetnie prezentujący się samochód, którywyróżnia się w segmencie D  nie tylko stylistyką, ale i ekologiczną ofertą. Oprócz wersji benzynowej i wysokoprężnej możemy zakupić Optimę Hybrid. Czy taki krok będzie najlepszą decyzją w naszym życiu?

 
 

Hybrydowa Kia Optima z... dieslem

Hybrydowa Kia Optima nie jest żadną nowością, jednak koreańska markapracuje intensywnie nad nową hybrydową technologią, w której pierwszeskrzypce odgrywa silnik wysokoprężny. W Paryżu zobaczymy pierwszą odsłonętych prac.

 

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Kia po raz pierwszy w historii wprowadza na rynek samochód w wersjihybrydowej typu plug-in. Model Optima jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.Importer koreańskiej marki ustalił cenę na poziomie 164 900 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Optima Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019