Wyszukiwałeś:

Orlen

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Orlen

Spróbuj też wyszukać: orlen PRZY A18 mobil street

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Orlen w zmowie z Lotosem

Kary o łącznej wysokości 5,5 mln zł nałożył Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów na PKN Orlen i Grupę Lotos za zawarcie niedozwolonegoporozumienia w sprawie wycofania z rynku benzyny uniwersalnej U-95.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Orlen Transport postawił na konsolidację

Kryzys gospodarczy dotknął firmy działające w sektorze przewozu paliw.Orlen Transport znalazł jednak na to sposób - konsolidacjęspółek z grupy kapitałowej.

 

PKN Orlen najlepiej zarządzaną polską firmą

W rankingu "Best Managed Companies in CEE 2010" organizowanym przezbrytyjski magazyn finansowy Euromoney, PKN Orlen otrzymał tytuł najlepiejzarządzanej firmy w Polsce.

 

Dwóch kierowców Orlen Team w Rajdzie Polski

Jeszcze nie zdradzono kto, ale już potwierdzono, że w nadchodzącym RajdziePolski Orlen Team obok utytułowanego Krzysztofa Hołowczyca, da możliwośćstartu w imprezie jeszcze jednemu kierowcy.

 

Kolejne ciągniki Volvo FM dla ORLEN Transport

Pod koniec ubiegłego roku, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ORLEN -jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w EuropieŚrodkowo-Wschodniej - spółka ORLEN Transport S.A., w wynikuogłoszonego przetargu, wybrała Volvo, jako dostawcę 20 sztuk nowychpojazdów ciężarowych. W marcu bieżącego roku, po kolejnym przetargu,firmy podpisały kontrakt na dostawę następnych 15 sztuk ciągnikówsiodłowych. Ich dostawa została zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br.

 

UOKIK: Kara dla PKN Orlen

Zapewniając sobie prawo do ustalania cen sprzedaży paliw na stacjipatronackiej PKN Orlen naruszył wraz ze swoim kontrahentem prawo –uznała Prezes UOKiK.

 

Orlen ponownie najcenniejszą polską marką

PKN Orlen po raz piąty z rzędu został laureatem konkursu "RankingNajcenniejszych Polskich Marek 2011", organizowanego corocznie przezdziennik Rzeczpospolita. Marka stacji ekonomicznych Bliska zajęła 13. miejscew tegorocznym zestawieniu.

 

Czy Orlen nielegalnie ustalał ceny olejów silnikowych?

Prezes UOKiK wszczęła postępowanie przeciwko Orlen Oil. Wykaże ono, czyspółka ustalała ze swoimi dystrybutorami ceny olejów silnikowychPlatinum.

 

Adam Małysz w Orlen Teamie!

To było nieuniknione. Prędzej czy później Adam Małysz musiałtrafić do Orlen Teamu. Po pożegnaniu Krzysztofa Hołowczyca zespółpotrzebował charyzmatycznej postaci, frontmena, który zastąpiolsztynianina.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019