Wyszukiwałeś:

Outback

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Outback

Spróbuj też wyszukać: Forester outback dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Wszystko o samochodach Subaru Outback

Subaru Outback jest uterenowioną wersją osobowego kombi Legacy i zaliczany jest do tzw. aut SUW (Sports Utility Wagon), czyli łączący cechy crossovera i komfort jazdy auta osobowego. Na rynku Subaru Outback pojawił się w 1995 roku i przyczynił się do znacznego wzrostu sprzedaży głównie na rynku a...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Legacy i Outback w nowej szacie

Paryski salon samochodowy będzie miejscem premiery zmodyfikowanych modeliSubaru Legacy oraz Subaru Outback. Na rynku pojawią się one już jesieniątego roku.

 

Subaru Outback na nowo

Wystawa samochodowa w Nowym Jorku jest miejscem światowej premiery nie tylkonowej generacji modelu Legacy, ale i uterenowionej wersji kombi, czyli,oferowanego obecnie już jako odrębny model, Outbacka.

 

Najlepszy SUV Ameryki pochodzi z Japonii

Amerykański miesięcznik Motor Trend po raz kolejny uznał Subaru za najlepszySUV roku. Po ubiegłorocznym sukcesie Forestera, teraz nowe wcielenie Outback-azostało wybrane najlepszym SUV-em roku 2010.

 

Subaru Outback: Upadek marki Subaru

3.75 Subaru poślizgnęło się na dieslu, alenie tylko. Nowy Outback ma potencjał wspaniałego samochodu, ale denerwuje irozczarowuje, bo użyto fatalnego osprzętu typu sprzęgło sachs, które jestzdecydowanie za słabe i śmierdzi oraz zużywa się w tempie n...

 

Problemy z wycieraczkami w Outbacku

Jak powiadomił polski oddział Subaru, w niektórych egzemplarzach modeluOutback mogą wystąpić problemy z silnikiem wycieraczek, w efekcie czego mogąone nieoczekiwanie przestać działać.

 

Zmieniony Subaru Outback od grudnia w salonach

Od grudnia bieżącego roku klienci będą mogli kupować model Subaru Outbackpo faceliftingu. Producent postawił na bezpieczeństwo i wyższy komfortpodróży.

 

Nowe ceny Subaru Outback

Znamy nowe ceny Subrau Outback po liftingu. Cennik startuje od 143 998złotych, a Outback w Polsce oferowany jest w czterech poziomach wyposażenia.

 

Subaru Outback z system EyeSight w Polsce

Marka Subaru w Polsce nie sprzedaje dużej ilości aut, ale ma swoje wiernegrono odbiorców, którzy cenią sobie solidność tych modeli zesportowym zacięciem. Do polskich salonów wchodzi właśnie piątageneracja modelu Outback wyposażona w kolejne techniczne nowinki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018