Wyszukiwałeś:

Outlander X

PHEV X

Concept X

S X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Outlander PHEV Concept S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Kolejny salon Grupy PGD

W Sosnowcu uruchomiony został salon Nissan należący do Grupy PGD. Toósmy salon japońskiej marki w sieci Japan Motors i jednocześnie 27.autoryzacja dealerska Grupy PGD.

 

Nowa wersja japońskiej hybrydy w Paryżu

Mitsubishi przedstawia pierwsze zdjęcia koncepcyjnego auta, któreszykowane jest na targi w Paryżu. To właśnie tam dwa lata temu pokazanyzostał pierwszy, elektryczny SUV marki Mitsubishi.

 

Paryż 2014: SUVomania trwa

Najdynamiczniej rozwijający ssegment rynkowy, a właściwie kilkasegmentów, czyli wszelkiej maści SUV-y oraz crossovery, narozpoczynających się wkrótce targach w Paryżu będzie mieć silnąreprezentację.

 

Targi w Paryżu: Największe gwiazdy

Kilkadziesiąt światowych premier, do tego kolejne dziesiątki pojazdówkoncepcyjnych - targi motoryzacyjne w Paryżu zapowiadają się niezwykleciekawie. Żeby nie zagubić się w tym gąszczu nowości, typujemy, naszymzdaniem, najciekawsze premiery wystawy Mondial de l'Automobile.

 
 

Nie będzie nowego Lancera Evo, będą kolejny PHEV-y

O przyszłych modelach Mitsubishi, o tym, czy firma będzie stawiaćgłównie na technologię PHEV, czy na auta elektryczne, o udziale wsportach motorowych - na te i na inne tematy rozmawiamy z Osamu Masuko, prezesemzarządu Mitsubishi Motors Corporation.

 

Mitsubishi zapowiada nowość na targi NY

Jeszcze dobrze nie opadły genewskie emocje, a już zaczyna się wariackiwyścig przed kolejną motoryzacyjną imprezą. Producenci zapomnieli już owydarzeniach w Genewie i szykują się na kolejne ważne wydarzenie. Mitsubishijuż dziś zapowiada premierę na targi w Nowym Yorku.

 

Mitsubishi Outlander wreszcie po face liftingu

Na ten ruch czekaliśmy długo - Mitsubishi wreszcie nadało swojemu SUVowi jakiegoś stylistycznego wyrazu. Dotychczas za główną wadę Outlandera3. generacji uznawano nijaki design - teraz to się zmieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Outlander PHEV Concept S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019