Wyszukiwałeś:

Outlander X

PHEV X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Outlander PHEV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Mitsubishi Outlander PHEV

 

Mitsubishi na targach w Paryżu zaprezentowało najnowszy model, który został oparty na bazie Outlandera. Mitsubishi Outlander PHEV to ekologiczna wizja, elektrycznego SUVa.

 

Hybrydowy Outlander dla Europejczyka już w produkcji

Na rynku japońskim pierwsze miesiące sprzedaży Mitsubishi Outlandera PHEVokazały się sporym sukcesem. Teraz hybrydowy SUV Mitsubishi wyrusza napodbój Europy. Właśnie rozpoczęła się produkcja europejskiej wersjitego modelu.

 

177 tysięcy za hybrydowego Outlandera

Pierwsza tegoroczna, a zarazem rewolucyjna z punktu widzenia koncernu, nowośćMitsubishi właśnie wjeżdża do polskich salonów japońskiej marki.Outlander w wersji PHEV (hybryda typu plug-in) będzie kosztować w naszym krajuod 176.990 zł.

 

Rosyjskie mrozy tej hybrydzie niestraszne

Mitsubishi Outlander PHEV, który będzie oferowany na wielu, bardzoróżnorodnych rynkach, przeszedł właśnie kolejną porcjęekstremalnych testów, pokonując ponad 30 tys. km przy temperaturachponiże -30 st. C.

 

Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

Mitsubishi wprowadza na rynek swojego pierwszego SUV-a z napędem hybrydowymoraz możliwością ładowania z gniazdka. Samochód posiada dwa silnikielektryczne, jeden spalinowy, a wszystko połączone bardzo skomplikowaną izawiłą technologią. Mieliśmy okazję przejechać kilkanaściekilometrów na chwilę zanim pojawi się w polskich salonach w dośćwysokiej cenie wynoszącej ponad 176 tys. zł.

 

Nowa wersja japońskiej hybrydy w Paryżu

Mitsubishi przedstawia pierwsze zdjęcia koncepcyjnego auta, któreszykowane jest na targi w Paryżu. To właśnie tam dwa lata temu pokazanyzostał pierwszy, elektryczny SUV marki Mitsubishi.

 

Nie będzie nowego Lancera Evo, będą kolejny PHEV-y

O przyszłych modelach Mitsubishi, o tym, czy firma będzie stawiaćgłównie na technologię PHEV, czy na auta elektryczne, o udziale wsportach motorowych - na te i na inne tematy rozmawiamy z Osamu Masuko, prezesemzarządu Mitsubishi Motors Corporation.

 

Mitsubishi Outlander jako domowa elektrownia

Zwykle w przypadku chwilowej przerwy w dostawie prądu krzątamy się po domu wposzukiwaniu świeczek i latarek. Właściciele Mitsubishi Outlandera PHEV nieznają tego problemu.

 

Ekologiczny SUV Mitsubishi w nowej szacie

Jesienią zadebiutuje już na europejskich drogach, a we wrześniu na wystawiewe Frankfurcie zobaczymy jego wersję hybrydową. Mowa o nowym MitsubishiOutlanderze i jego ekologicznym wariancie PHEV.

 

Wątek na forum: Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

"Takie rozmieszczenie układu napędowego pozwoliło zrezygnować z konwencjonalnej skrzyni biegów i wału napędowego, a całość jest sterowana elektronicznie przez system operacyjny PHEV (PHEV OS). Wyeliminowano za to wał napędowy oraz jego przeguby." ?!?! Ktoś to w ogóle przyczytał przed op...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Outlander PHEV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019