Wyszukiwałeś:

P1 X

GTR X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: P1 GTR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

McLaren zapowiada model P1 GTR

Producent samochodów z siedzibą w Woking pokazał teaser, któryjest zapowiedzią nowego modelu. Samochód ma być nawiązaniem dolegendarnego McLaren F1 GTR.

 

Pierwsza wizualizacja nowego GTRa

W Pebble Beach w najbliższy weekend McLaren oprócz najnowszego 650SSprint zaprezentuje wizję auta, które trafi do produkcji w 2015.Mówimy tu o spadkobiercy legendarnego McLarena F1 GTR.

 
 

Piekielnie szybka rzeźba

W weekend na wystawie Pebble Beach Concours d'Elegance ludzie z Woking pokazalikoncepcyjnego P1 GTR. To rzeźba, która zostanie wprawiona w ruch wprzyszłym roku.

 

McLaren pokazał produkcyjną wersję P1 GTR

Limitowany P1 GTR jest o 50 kg lżejszy od drogowego odpowiednika. Wersjaprzygotowana z myślą o jeździe na torze dostarcza 1000 KM mocy. McLaren P1GTR zadebiutuje na salonie samochodowym w Genewie.

 
 

McLaren 675LT ograniczony do 500 sztuk

Stoisko McLarena w Genewie aż kipiało potęgą koni mechanicznych. Mogliśmypodziwiać bestię w postaci P1 GTR oraz legendarnego F1 GT. Jednakrównorzędną gwiazdą był najnowszy, limitowany McLaren 675 LT.

 
 

Top 10: Najgorętsze premier targów w Genewie

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking samochodów, przy którychgromadziło się najwięcej dziennikarzy, fotoreporterów i potencjalnychklientów. Wśród nich te najmocniejsze, najszybsze, najdroższe ijeden megcar.

 

McLaren P1 na cześć Alaina Prosta

Podczas festiwalu w Goodwood McLaren zaprezentuje samochód, którypowstał na cześć legendarnego kierowcy Formuły 1 - Alaina Prosta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "P1 GTR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019