Wyszukiwałeś:

P1

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: P1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

McLaren coraz bliższy produkcji P1

McLaren pochwalił się światu kolejnym krokiem, który przybliża brytyjskiego producenta do dostarczenia najnowszego superauta, modelu P1 narynek. Zamaskowany, prototypowy egzemplarz przechodzi testy na torze.

 

McLaren P1 z mocą 916 KM!

Woking odsłoniło karty i przedstawia szczegóły dotyczącenadchodzącego następcy McLarena F1. Najnowszy model, ochrzczony imieniem P1zapewni moc 916 KM.

 

McLaren: Godnie zastąpić F1

Wczoraj wszystko stało się jasne i McLaren oficjalnie przedstawił model P1.Po raz pierwszy na żywo hipersportowe auto zostanie pokazane na targach wGenewie. W Szwajcarii Włosi zaprezentują konkurenta dla tego modelu, FerrariF150.

 

McLaren: Ostatnie szlify P1 w arktycznych warunkach

Brytyjski producent supersportowych aut dokonuje ostatnich poprawek i poddajeswój najnowszy model końcowym próbom. McLaren P1 przeszedłtesty na kole podbiegunowym.

 

McLaren P1 praktycznie wyprzedany

Model P1 to bezpośredni następca legendarnego F1. Producent samochodówz Woking wyprzedał już praktycznie wszystkie egzemplarze tego limitowanegohiperauta.

 

Pierwszy McLaren P1 trafił do klienta

McLaren dostarczył pierwszy seryjny egzemplarz modelu P1 do klienta.Szczęśliwiec kluczyki odebrał w siedzibie producenta z Woking.

 

Mclaren P1 atakuje Nurburgring

Nurburgring, ach Nurburgring! Znów legendarny tor na tapecie i to zasprawą McLarena, który pokazał przejazd modelu P1 po północnejpętli.

 

McLaren zapowiada model P1 GTR

Producent samochodów z siedzibą w Woking pokazał teaser, któryjest zapowiedzią nowego modelu. Samochód ma być nawiązaniem dolegendarnego McLaren F1 GTR.

 

Piekielnie szybka rzeźba

W weekend na wystawie Pebble Beach Concours d'Elegance ludzie z Woking pokazalikoncepcyjnego P1 GTR. To rzeźba, która zostanie wprawiona w ruch wprzyszłym roku.

 

McLaren pokazał produkcyjną wersję P1 GTR

Limitowany P1 GTR jest o 50 kg lżejszy od drogowego odpowiednika. Wersjaprzygotowana z myślą o jeździe na torze dostarcza 1000 KM mocy. McLaren P1GTR zadebiutuje na salonie samochodowym w Genewie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019