Wyszukiwałeś:

P4 X

5 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: P4 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 

Egzotyczne Ferrari

Znani na całym świecie projektanci ze studia Pinifarina wyprodukują w tymroku unikatowy model Ferrari wykonany na zamówienie prywatnegokolekcjonera. Będzie to Ferrari P4/5.

 

Ferrari na zamówienie

Pininfarina poinformowała, iż zamierza zaprezentować nowy model koncepcyjnypodczas nadchodzących w przyszłym tygodniu targów Pebble BeachConcourrs d`Elegance w Monterey, California.

 

Jedyne takie Ferrari

Nazwisko Glickenhaus nie mówi zbyt wiele. Jednak gdy skojarzymy go zmodelem Ferrari P4/5 wszystko robi się jaśniejsze. To właśnie dlanowojorczyka powstał bazowany na Enzo prototyp supersamochodu Ferrari.

 
 

Jedyne takie Ferrari

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prosto z procesu produkcyjnego jedynegoFerrari w swoim rodzaju. Chodzi o model P4/5 stworzonego dla Jima Glickenhausa.

 

Prototypowy bolid Ferrari kalsy LMP

Włoski producent aut już dawno porzucił starty w wyścigu 24h Le Mans rywalizując w topowej klasie LMP1. Wszystko może jednak się zmienić i to już za dwa lata.

 

Milioner potwierdził nadstępce

James Glickenhaus to człowiek, który przedstawił światu autoskonstruowane na zamówienie na bazie Enzo. Model P4/5 to jedyne autosygnowane logiem Ferrari nie zaprojektowane przez inżynierów iprojektantów z Maranello.

 

Wyjątkowe Ferrari znalazło nowego nabywcę

James Glickenhaus to amerykański biznesmen, który ma bardzo ciekawąkolekcję samochodów. To on jest ojcem wyjątkowego Ferrari P4/5zaprojektowanego przez Pininfarinę. Teraz zakupił kolejne auto stworzoneprzez włoską legendę designu.

 

Floyd Mayweather zamówił Kode57 Enji

Były bokser, a obecnie promotor- Floyd Mayweather, jest wielkim fanemmotoryzacji. Szczególnie w najszybszym i najbardziej luksusowym wydaniu.Jest też jednym z pierwszych klientów, którzy zamówilinowy supersamochód zbudowany przez Kena Okuyamę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "P4 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019