Wyszukiwałeś:

PACCAR X

MX X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PACCAR MX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Nagroda dla silników DAF

Silniki PACCAR PR o pojemności 9,2-litra oraz 12,9-litrowy PACCAR MX zostałydocenione za wyjątkową niezawodność, trwałość i oszczędność paliwa.Producent odebrał prestiżową nagrodę Award for the Alternative Plaza 2010podczas majowej wystawy Bus World Asia w Szanghaju. DAF jest pierwszymproducentem oferującym ekologiczne silniki EEV do autobusów iautokarów na terytorium Azji.

 

PACCAR- kolejny rok sukcesów

Firma PACCAR, właściciel marek Kenworth, Peterbilt i DAF, dostarczyła w rokuubiegłym 78.800 pojazdów do klientów na całym świecie, a wynikfinansowy za IV kwartał w porównaniu z tym samym okresem rokupoprzedniego były zdecydowanie lepszy. To m.in. spowodowało, że po razkolejny od 72 lat, firma zakończyła rok z zyskiem.

 

DAF nagrodzony na „Bus World Asia”

Na wystawie Bus World Asia w Szanghaju spółka DAF po raz kolejnyotrzymała nagrodę za wyjątkową niezawodność, trwałość i doskonałąoszczędność paliwa swojego 9,2-litrowego silnika PACCAR PR oraz12,9-litrowego silnika PACCAR MX. Jury doceniło także fakt, że DAF oferuje tesilniki w wersjach ekologicznych EEV dla autobusów i autokarów.Dla DAF jest to już piąta z rzędu nagroda na wystawie Bus World Asia.

 

Paccar MX - większa wydajność przy niższych kosztach

W celu umocnienia wiodącej pozycji w dziedzinie zużycia paliwa i niskichkosztów eksploatacji firma DAF wprowadza wiele udoskonaleń w bardzoudanym silniku PACCAR MX o pojemności 12,9 litra. Nowe tłoki, zoptymalizowanywtrysk paliwa i unikalny, całkowicie zamknięty moduł kolektora wydechowegozapewniają o wiele niższe zużycie paliwa, a tym samym niższy poziom emisjiCO2. Wprowadzane zmiany doskonale wpisują się w program Zaawansowanejwydajności transportu (ATe) firmy DAF, na którą składa się pełnagama rozwiązań, mających na celu zwiększenie wydajności transportu przyjednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne i obniżeniukosztów.

 

DAF Trucks przejmuje udziały mniejszościowe w TATRA a.s.

DAF Trucks i TATRA podpisały umowę dotyczącą przejęcia przez DAF 19%udziałów w TATRA a.s. Ponadto DAF będzie dostarczać czeskiemuproducentowi ciężarówek silniki i kabiny.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Silnik PACCAR MX-13 Euro 6

DAF Trucks przedstawia nową generację silników opracowanych zgodnie zwymogami normy emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać w UniiEuropejskiej od 1 stycznia 2014 r. Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9l został stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wtryskucommon rail i jest wyposażony w turbosprężarkę ze zmienną geometrią orazzaawansowane funkcje sterowania, co maksymalnie podnosi wydajność jego pracy.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PACCAR MX".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019