Wyszukiwałeś:

PACCAR X

PR X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PACCAR PR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

DAF ma najlepsze silniki

Podczas odbywających się na przełomie marca i kwietnia targówautobusowych Bus World Asia w Szanghaju firma, DAF otrzymała dwie cennenagrody: Best Bus Engine Producer of the Year 2008 dla najlepszego producentasilników do autobusów oraz Best Coach Engine Producer of the Year2008 dla najlepszego producenta silników do autokarów.

 

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Nagroda dla silników DAF

Silniki PACCAR PR o pojemności 9,2-litra oraz 12,9-litrowy PACCAR MX zostałydocenione za wyjątkową niezawodność, trwałość i oszczędność paliwa.Producent odebrał prestiżową nagrodę Award for the Alternative Plaza 2010podczas majowej wystawy Bus World Asia w Szanghaju. DAF jest pierwszymproducentem oferującym ekologiczne silniki EEV do autobusów iautokarów na terytorium Azji.

 

DAF nagrodzony na „Bus World Asia”

Na wystawie Bus World Asia w Szanghaju spółka DAF po raz kolejnyotrzymała nagrodę za wyjątkową niezawodność, trwałość i doskonałąoszczędność paliwa swojego 9,2-litrowego silnika PACCAR PR oraz12,9-litrowego silnika PACCAR MX. Jury doceniło także fakt, że DAF oferuje tesilniki w wersjach ekologicznych EEV dla autobusów i autokarów.Dla DAF jest to już piąta z rzędu nagroda na wystawie Bus World Asia.

 

Nowy serwis firmy DAF w Iłowej

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stacjęserwisowo- sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Dogodna lokalizacja(30 km od przejścia granicznego Olszyna), jak również szeroki wachlarzusług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

 

Paccar MX - większa wydajność przy niższych kosztach

W celu umocnienia wiodącej pozycji w dziedzinie zużycia paliwa i niskichkosztów eksploatacji firma DAF wprowadza wiele udoskonaleń w bardzoudanym silniku PACCAR MX o pojemności 12,9 litra. Nowe tłoki, zoptymalizowanywtrysk paliwa i unikalny, całkowicie zamknięty moduł kolektora wydechowegozapewniają o wiele niższe zużycie paliwa, a tym samym niższy poziom emisjiCO2. Wprowadzane zmiany doskonale wpisują się w program Zaawansowanejwydajności transportu (ATe) firmy DAF, na którą składa się pełnagama rozwiązań, mających na celu zwiększenie wydajności transportu przyjednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne i obniżeniukosztów.

 

Silnik PACCAR MX-13 Euro 6

DAF Trucks przedstawia nową generację silników opracowanych zgodnie zwymogami normy emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać w UniiEuropejskiej od 1 stycznia 2014 r. Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9l został stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wtryskucommon rail i jest wyposażony w turbosprężarkę ze zmienną geometrią orazzaawansowane funkcje sterowania, co maksymalnie podnosi wydajność jego pracy.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

DAF LF i CF w wersjach Euro 6

Podczas targów Birmingham Truck Show DAF zaprezentował nowe modele LF iCF w wersjach Euro 6. Nowy LF Euro 6 do transportu dystrybucyjnego i nowy CFEuro 6 do szerokiego zakresu zastosowań są wyposażone w nowe podwozia, noweukłady napędowe, a wnętrza i stylistyka zewnętrzna są zaprojektowane odnowa, podkreślając podobieństwo do nowego modelu XF.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PACCAR PR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019