Wyszukiwałeś:

PCC

. Znaleziono 300 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PCC

Spróbuj też wyszukać: pcc-3 zmiana tablic rejestracyjnych po zakupie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 300 wszystkich):

Druga generacja S80

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie (od 28 lutego)zaprezentowana zostanie druga generacja Volvo S80. Do sprzedaży flagowe Volvotrafi już w czerwcu.

 

PCC Rokita dla motoryzacji

PCC Rokita SA uruchomiła trzeci ciąg polioli. Inwestycja ta pozwoli napodwojenie mocy produkcyjnych tej instalacji. Jest to jeden z najważniejszych,projektów inwestycyjnych w PCC Rokita - zwiększenie produkcji polioli,surowców służących m.in. do wytwarzania pianek poliuretanowych, stosowanychw przemyśle motoryzacyjnym i meblarskim.

 

Bezpieczne Volvo

Cechą charakterystyczną samochodów marki Volvo jest przede wszystkimbezpieczeństwo. Lecz te szeroko rozumiane pojęcie nie ogranicza się jedyniedo zapobiegania wypadków lub ich skutków.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Podatek od kupna używanego

Wizyta w urzędzie skarbowym oraz zapłata podatku od czynności cywilnoprawnychto jeden z naszych obowiązków, o którym musimy pamiętaćkupując samochód używany. Są jednak sytuacje, kiedy stając sięposiadaczem auta z drugiej ręki z tego obowiązku będziemy zwolnieni. Zobacz,jakie to sytuacje, żeby niepotrzebnie nie płacić fiskusowi.

 

Wątek na forum: Podatek od kupna używanego

a jak dostanę auto jako darowizna, np. od rodzica, czy dziadka, to płacę PCC? ~synek

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej będzie jak nowy

85-metrowy most przez rzekę San w miejscowości Rajskie doczekał sieprzebudowy. Obiekt zlokalizowany jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 894Hoczew – Czarna, czyli w ciągu biegnącej dookoła Jeziora Solińskiegotzw. „małej pętli bieszczadzkiej”. Prace budowlane o wartościponad 4,3 mln zł wykona Skanska. Prace potrwają do końca października br.

 

Prawie 600 nowych miejsc pracy w wałbrzyskiej SSE

Władze wałbrzyskiej SSE uroczyście wręczyły sześć zezwoleń naprowadzenie działalności. Dzięki tym nowym inwestycjom zostanie utworzonychblisko 600 nowych miejsc pracy oraz poniesionych zostanie ponad 456 mln złotychnakładów inwestycyjnych.

 

Ile kosztuje rejestracja samochodu krajowego

Rejestracja samochodu nie zajmuje dużo czasu pod warunkiem, żeprzygotowaliśmy wszystkie dokumenty oraz zrobiliśmy odpowiednie opłaty.Dowiedz się, ile kosztuje zarejestrowanie samochodu nowego oraz używanegokupionego w Polsce.

 

Rejestracja auta używanego krok po kroku

Znalazłeś w sieci świetną ofertę sprzedaży samochodu, pojechałeś ikupiłeś wymarzone auto. Pewnie jesteś zadowolony, że wielomiesięczneposzukiwania za Tobą. Ale zanim będziesz mógł cieszyć się z auta nacałego, musisz przejść urzędniczo-papierkową ścieżkę zdrowia izarejestrować pojazd. Ten temat tylko z pozoru wydaje się być skomplikowany,bo dzięki naszym wskazówkom zarejestrujesz swój nowysamochód szybko i bez stresu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021