Wyszukiwałeś:

PIM

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PIM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

PIM - spotkanie dywizji poddostawców

Już po raz kolejny, w dniach 8 i 9 czerwca w Baranowie Sandomierskim, PolskaIzba Motoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członkówIzby oraz firm zaprzyjaźnionych. "Branża poddostawcówmotoryzacyjnych musi się jednoczyć" - podkreślił Roman Kantorski -Prezes PIM.

 

PIM z dywizją poddostawców

Drugie wyjazdowe spotkanie członków PIM oraz firm"zaprzyjaźnionych" związanych z sektorem motoryzacyjnym już zanami. Ideą spotkania, organizowanego w dniach 28-29 września, było stworzeniedywizji poddostawców - silnej reprezentacji w kontaktach z rządem,organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

 

Współpraca PIM i Ssangyong Poland

W ostatnich dniach Polska Izba Motoryzacji podjęła współpracę zSsangyong Poland Sp. z o.o., generalnym importerem samochodów Ssangyong wPolsce w zakresie wsparcia dealerów samochodowych w procesie prowadzeniasalonów wielomarkowych.

 

PIM ocenia towarzystwa ubezpieczeniowe

Polska Izba Motoryzacji podjęła decyzję o przeprowadzeniu akcji - plebiscytuna firmę ubezpieczeniową posiadającą najbardziej przyjazne dla warsztatu iklienta procedury likwidacyjne.

 

PIM, ZM SOIS: Wielomarkowość

W lutym bieżącego roku Polska Izba Motoryzacji przedstawiła projektpowołania wspólnego zespołu roboczego ds. wielomarkowości. Głównymzałożeniem projektu była pomoc importerom i dealerom przy tworzeniu salonówwielomarkowych.

 

PIM o podatku ekologicznym

Polska Izba Motoryzacji z dużym zainteresowaniem przyjęła projekt Min.Finansów dotyczący wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego. Projekt ten jestrealizacją postulatów branży motoryzacyjnej, która, od co najmniej dwóchlat postulowała takie rozwiązania prawne.

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

PIM i poddostawcy w warszawskich zakładach grupy FSO

Już po raz kolejny, w dniach 28-29 marca br. w Warszawie, Polska IzbaMotoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członków Izby orazfirm zaprzyjaźnionych. Tym razem uczestnicy zwiedzili zakłady FSO i ZZM Koramnależące do grupy FSO.

 

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Łukasz Szarama, Przewodniczący Sekcji Blacharsko – Lakierniczej przyPIM, właściciel firmy "Auto-Komplex" oraz Maciej Brzeziński zB.U.H. Consulting to kolejni prelegenci, którzy wystąpią z referatamipodczas listopadowej, krakowskiej Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019