Wyszukiwałeś:

PR X

1 X

. Znaleziono 3349 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PR 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3349 wszystkich):

6 cylindrów w 1-ce

Podczas marcowych targów w Genewie zadebiutuje nowa wersja BMW 1 z nietypowym,jak na auto kompaktowe, silnikiem. Poza małymi wyjątkami, w tej klasie niebyło jeszcze takiego połączenia.

 

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymimodelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje sięłamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

Odmieniony Hyundai H-1

Targi w Seulu były okazją do zaprezentowania całkowicie nowego Hyundaia H-1.Znacząco odmieniony van ma oferować więcej miejsca wewnątrz, więcejkomfortu i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

Seria 1 z literką M

Według najświeższych informacji wynika, że BMW rzeczywiście przygotowujeserię 1 z emblematem M.

 

Zrozumieć Formułę 1

Wybiła godzina prawdy. Już dziś rozpoczyna się pierwszy weekend wyścigowychyba najbardziej emocjonującego sezonu w historii Formuły 1. Kto ma najlepszeauto? Kto zdobędzie tytuł mistrzowski? Jak wypadnie Robert Kubica? Pytań coniemiara, a odpowiedzi to na razie przypuszczenia. Pewny jest tylko regulamintegorocznych rozgrywek. O to zasady, którym muszą podporządkować sięnajszybsi kierowcy świata.

 

W końcu konkretnie o BMW 1 M Coupe

BMW w końcu podaje bardzo ścisłe i szczegółowe informacje dotyczącenajmniejszego dziecka w rodzinie M-Power - BMW Serii 1 Coupe.

 

BMW przedstawia najnowszą serię 1

Bawarski producent aut zaprezentowała zdjęcia oraz szczegółydotyczące najnowszej generacji swojego kompaktowego modelu. Oto Seria 1.

 

Koeningsegg zapowiada One:1

To będzie najciekawsza premiera targów w Genewie. Szwedzki Koeningseggprzygotowuje specjalny model One:1. Te hiperauto może zrzucić z tronuVeyrona.

 

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Elemental PR-1 to nowa konstrukcja lekkiego auta wyścigowo-drogowego rodem zWielkiej Brytanii. Auto zadebiutuje pod koniec czerwca na Goodwood Festival ofSpeed, a do seryjnej produkcji trafi w 2015 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PR 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019