Wyszukiwałeś:

PSA

. Znaleziono 499 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PSA

Spróbuj też wyszukać: fap w nissanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 499 wszystkich):

Nowa fabryka PSA w Chinach

Francuski koncern PSA Citroen Peugeot w poniedziałek (03.04) zakomunikował,że w niedługim czasie rozpocznie budowę nowej fabryki w Chinach. Moceprodukcyjne nowego zakładu będą wynosić około 150 tys. pojazdówrocznie.

 

PSA będzie ograniczać koszta

Do 2010 roku francuski koncern PSA Peugeot Citroen chce ograniczyć swojekoszty, które nie są powiązane bezpośrednio z produkcją, nawet o 30procent. Na rynku ma się pojawić zaś w sumie sześć nowych modeli obufrancuskich marek.

 

PSA bliżej Mitsubishi

Koncern PSA rozważa zacieśnienie współpracy z japońską markąMitsubishi, infomruje gazeta gospodarcza La Tribune. Szef francuskiej firmyPhilippe Varin szuka solidnego partnera spoza Europy, który byłby wstanie rozpowszechnić auta jego koncernu na rynkach poza Starym Kontynentem.

 

Mitsubishi i PSA rozszerzają współpracę

Firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) i PSA Peugeot Citroen (PSA)rozpoczęły wspólne badania nad programem układów napędowychdla pojazdów elektrycznych. W pierwszej kolejności obejmie on lekkiesamochody dostawcze.

 

Koncern PSA pod ostrzałem

Fale krytyki zalewają francuski koncern PSA. Dzieję się tak na skutek decyzji francuskiego producenta aut o zamknięciu jednej z fabryk, konkretnietej mieszczącej się w Aulnay.

 

Opel chce produkować Zafirę w fabryce PSA

Niemiecki producent chce, aby nowa generacja Zafiry powstała w fabrycekoncernu PSA we Francji. W ramach takiego porozumienia. Zakład Opla wHiszpanii mógłby montować Citroena C3 Picasso.

 

Chiny dalekie od inwestowania w koncern PSA

Chińska marka Dongfeng Motor skomentowała ostanie nowości dotyczącerzekomych inwestycji chińskiej marki w koncern PSA. Scenariusz jest daleki od realizacji.

 

Współpraca GM i PSA niezagrożona

W miniony czwartek świat obiegła informacja, że General Motors wycofujeswój wkład finansowy z grupy PSA. Jednocześnie koncerny uspokajają,że nie zagraża to wspólnym projektom obu koncernów.

 

Grupa PSA atakuje rynek afrykański

Grupa PSA Peugeot Citroen rozpoczęła ofensywę na rynkach afrykańskich orazna Bliskim Wschodzie. Ważnym krokiem w tej strategii będzie nowa fabryka wMaroku.

 

Duży sukces pojazdu autonomicznego koncernu PSA

Samochody autonomiczne zaczynają na stałe wchodzić w programy rozwojowe wszystkich marek. Koncern PSA również posiada i testuje takipojazd.Podczas kolejnych prób samochód pokonał trasę z Paryżado Madrytu. W PSA się cieszą i chwalą, ale wciąż muszą gonićkonkurencję.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021