Wyszukiwałeś:

PT X

Cruiser X

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PT Cruiser

Spróbuj też wyszukać: Chrysler PT Cruiser pt cruiser błotnik przedni pt cruiser waz hamulcowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Wszystko o samochodach Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser cabrio ma chyba... jeszcze bardziej kontrowersyjny wygląd niż jego starszy brat bez otwieranego dachu. A to przez to, że zamiast pięciu drzwi ma tylko ich jedną parę. Z całą pewnością Chrysler PT Cruiser cabrio to auto dla lubiących się odznaczać także na ulicach.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Milionowy PT Cruiser

Meksykański zakład Toluca Assembly Plant należący do Chrysler Groupświętował w ubiegłym tygodniu wyprodukowanie milionowego egzemplarza modeluChrysler PT Cruiser.

 

PT Cruiser o bardzo długiej nazwie

W sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pod koniec lata pojawi się Chrysler PTCruiser w specjalnej limitowanej wersji.

 

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Tylna boczna szyba do wymiany w PT Cruiserze

Niektóre egzemplarze modelu Chrysler PT Cruiser mogą stwarzać zagrożenie nadrodze na skutek źle zamontowanej tylnej szyby bocznej. W skrajnym wypadkumoże ona nawet wypaść.

 

Koniec PT Cruisera

Po 9 latach zostaną zatrzymane taśmy na których montowany jest jeden znajbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych aut Chryslera. Ze względu nacoraz słabsze zainteresowanie PT Cruiser przestanie być produkowany. 

 

Chrysler PT Cruiser zostaje

Jeden z najbardziej ekspresyjnych amerykańskich modeli, sprzedawanych w Europie- Chrysler PT Cruiser, będzie nadal produkowany. Chrysler wraz z nowymwłaścicielem, koncernem Fiata zamierza budować samochód co najmniej do2011 roku.

 

Ostatni PT Cruiser

To był jeden z najbardziej oryginalnych modeli, jaki w ostatnich latach trafiłdo sprzedaży. W ostatni piątek z taśm montażowych zjechał ostatniegzemplarz, produkowanego od 2010 roku, Chryslera PT Cruisera.

 

Wątek na forum: Chrysler PT Cruiser 2006

To jest wlasnie samochod moich marzen-miec PT Cruiser-a i...umrzec :) ~dobek

 

Wątek na forum: Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

a mnie sie zawsze kojarzyc bedzie z angielskimi taksowkami, dla mnie wazna ze ta stylistyka jest oryginalna, a nie nudna jak flaki z olejem jak auta niemieckie ~kubus

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PT Cruiser".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018