Wyszukiwałeś:

PZU

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PZU

Spróbuj też wyszukać: hestia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Wątek na forum: Skarżymy się na OC

niestety to prawda ubezpieczyciele często nie wywiązują sie ze zobowiązań jakie mają wobec ubezpieczającego auto. z problemem podwójnego oc sam się spotkałem, trzeba o wszystkim pamiętać. przenosiłem się do pzu online po kupnie nowego auta, chciałem ubezpieczyć tam również i stare auto, niestety ...

 

Wątek na forum: PIM: Najlepszym ubezpieczycielem jest...

taaa pzu nie wiem kto niby na nich glosowal. ja kiedys mialem ubezpiecznoe auto w PZU i podziekowalem ~taa

 

PZU inwestuje w bezpieczeństwo

PZU SA jako pierwsza firma w Polsce podpisało Europejską KartęBezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W ramach tego zobowiązuje się przeznaczyć wciągu trzech lat 100 milionów złotych na działalność prewencyjną w tymobszarze.

 

PZU nie podwyższa cen OC

„Podatek Religi” nie wpłynie na wzrost składek ubezpieczeń OCkomunikacyjnych w PZU SA - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacienajwiększego polskiego ubezpieczyciela.

 

Wątek na forum: Najlepszą firmą ubezpieczeniową jest...

pizeju hahahaa oczywiście izba ma wielkie zniżki, bo od 15 lat nie spotkałem nikogo kto miałby z tym molochem coś do czynienia. ja za cały pakiet w byle jakiej firmie płacę 30 % tego co mi zaśpiewali w PZU! masakra. niektórym zawsze PZU będzie się kojarzyło z "duży może więcej" np ZUS. po co się ...

 

PZU stosowało niedozwolone klauzule

W umowach autocasco stosowanych przez PZU znajdują się klauzule naruszająceinteresy konsumentów – Sąd Ochrony Konkurencji iKonsumentów potwierdził wcześniejszą decyzję UOKiK. Utrzymanazostała również kara finansowa, w wysokości prawie 15 mln zł.

 

PZU nie płaciło za wynajem auta zastępczego i przegrywa w sądzie

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podtrzymał decyzję UOKiK o karzedla PZU w wysokości ponad 11 milionów złotych za uchylanie się odzwracania kosztów wynajmu auta zastępczego przez osoby, którychsamochody uległy uszkodzeniu podczas wypadku.

 

Hybrydowe Toyoty zasilą flotę PZU

Samochody osobowe z napędem hybrydowym z roku na rok zyskują większąpopularność. PZU postanowiło zaopatrzyć flotę swoich partnerskichwypożyczalni w model Toyota Auris Hybrid. Taki zakup ma na celu obniżeniekosztów zarówno ubezpieczyciela, jak i korzystających z autzastępczych klientów.

 

UOKiK interweniuje, PZU zmienia praktyki wobec kierowców

Jak informuje UOKiK, firma PZU mogła ograniczać prawo kierowców do wypowiedzenia umowy OC, gdy ci posiadali podwójne ubezpieczenie. PZU zmieni zasady.

 

PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM

Dużym zaskoczeniem dla członków Polskiego Związku Motorowego jestkomunikat o likwidacji zniżek na polisę OC dla właścicieli starychsamochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021