Wyszukiwałeś:

Pagani

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pagani

Spróbuj też wyszukać: jak działa firma pagani pagani huayra bentley

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, firma Pagani na targachsamochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 F Roadster będącyhołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza Formuły 1, ArgentyńczykaJuana Manuela Fangio.

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośróddwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tympoprzestać.

 

Pagani C9 pod koniec roku

Potwierdziły się informacje, iż już pod koniec bieżącego roku zadebiutujena rynku całkowicie nowy Pagani C9. Auto kosztować będzie ok. 900 tys. euro.

 

Pagani w hołdzie sportowcom

Podczas trwających jeszcze targów w Genewie, firma Paganizaprezentowała wyjątkowy model Zonda, który został pomalowany wbarwach nawiązujących do włoskiej drużyny akrobatów lotniczych.

 

Pagani dla "uboższych"

Horacio Pagani, właściciel znanej marki produkującej supersamochody zdradziłw ostatnim wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Evo, że niebawem na drogachmoże się pojawić tańszy model zasilany jednostką V8.

 

Jeden jedyny Pagani Zonda HH

Firma Pagani wypuszcza od czasu do czasu specjalną edycję modelu Zonda,która jest skrojona na potrzeby zamawiającego. Tym razem pojawiły sięinformacje o wersji sygnowanej jako HH, która powstała dla jednego zklientów zza oceanu.

 

Pagani Zonda HH - wiemy kto zamówił

Znamy już właściciela jedynego w swoim rodzaju Pagani Zonda HH. Model tenzostał zamówiony przez niejakiego Davida Heinemier Hanssona.

 

Pagani Huayra dla Ameryki

Amerykanie, którzy bardzo chcieli mieć na swojej ziemi Pagani Zondębędą mogli się teraz cieszyć. Włoska stajnia ogłosiła właśnie, żemodel Huayra trafi za ocean.

 

Czerwone światło dla Pagani w USA

Twórca samochodów marki Pagani nie ma łatwego życia w StanachZjednoczonych. Właśnie okazało się, że najnowszy model Huayra nie otrzymałhomologacji DOT.

 

Ostatnie Pagani Zonda F Rodaster trafi...

Ostatnie Pagani Zonda F Roadster w kolorze purpurowo-czarnym trafi do klientana Ukrainie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019