Wyszukiwałeś:

Pajero X

sport X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pajero sport

Spróbuj też wyszukać: pajero sport 2500 diesel pajero sport lampa tylna px5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Usterka w Pajero Sport...

W modelu Mitsubishi Pajero Sport stwierdzono usterkę sworznia ramieniaprzekładni kierowniczej. W Polsce kampanią serwisową zostało objętych 80pojazdów.

 

Mitsubishi wystawi Lancera w Rajdzie Dakar

Szykują się poważne zmiany w ekipie Mitsubishi regularnie startującej wRajdzie Dakar. Dwunastokrotni zwycięzcy pustynnego klasyka w przyszłym roku dowalki wystawią... auto z segmentu kompaktów, model Lancer.

 

Małysz ma już auto na Dakar

Adam Małysz, który od tego roku reprezentuje barwy zespołu RMF CarolineTime, doczekał się mocnego wsparcia ze strony sponsorów przed startemdo słynnego Rajdu Dakar - informuje portal Autoklub.pl. Polak przemierzy w 2012roku kolejną edycję tej imprezy za kierownicą Mitsubishi Pajero T1.

 

Małysz: "Pajero jeździ się inaczej, niż Porsche"

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Adam Małysz na przyszłoroczną edycjęRajdu Dakar otrzyma od zespołu RMF Caroline Team nowy, bardziej konkurencyjnysamochód. "Orzeł z Wisły" odniósł się przy tejokazji do różnic między nowym Mitsubishi Pajero T1, a dotychczasowymPorsche Cayenne T2.

 

Mitsubishi Pajero Sport już w Polsce

Klienci mogą już w salonach zamawiać najnowszy model spod znaku Trzech Diamentów. Podstawowa wersja Mitsubishi Pajero Sport nad Wisłą kosztuje 137 990 zł.

 

Nowe Mitsubishi Pajero dopiero w 2015

Flagowy SUV Mitsubishi na rynku jest już dość długo  i jak nakazujądzisiejsze kanony motoryzacyjne chyba czas najwyższy, by Japończycywprowadzili na rynek nadstępce. Ci jednak nie spieszą się z tym.

 

Nie będzie nowego Lancera Evo, będą kolejny PHEV-y

O przyszłych modelach Mitsubishi, o tym, czy firma będzie stawiaćgłównie na technologię PHEV, czy na auta elektryczne, o udziale wsportach motorowych - na te i na inne tematy rozmawiamy z Osamu Masuko, prezesemzarządu Mitsubishi Motors Corporation.

 

Mitsubishi Pajero 2015 już w salonach

W polskiej sieci Mitsubishi pojawił się już odświeżony model Pajero. Pozazmienionym odrobinę designem, nowym systemem audio Pajero z roku modelowego2015 będzie dostępny także w odmianie trzydrzwiowej.

 

Mitsubishi Pajero Sport: Edycja limitowana

W dzisiejszym świecie bulwarowych SUV-ów, w których dominująelektroniczne gadżety ten samochód może jawić się niczymtechnologiczny jaskiniowiec. Jednak wjedzie tam, gdzie inni mogą tylkopopatrzeć.

 

Mitsubishi Pajero Sport jest już prawie gotowe

Niedawno Mitsubishi zaprezentowało najnowszą generację pickupa L200, więczgodnie z naturalną koleją rzeczy niebawem zobaczymy bazującego na nim SUVa- Pajero Sport. Japończycy już pokazują jego zapowiedź.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pajero sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019