Wyszukiwałeś:

Pajero

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pajero

Spróbuj też wyszukać: pajero części pajero wymiary pajero sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Paryska premiera Pajero

Już za niespełna trzy tygodnie podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu poraz pierwszy będzie można podziwiać nową generację modelu MitsubishiPajero.

 

Nowe Pajero w Polsce

Warszawa była miejscem pierwszej po salonie paryskim (Mondial de L'AutomobileParis 2006) europejskiej prezentacji najnowszej ewolucji Mitsubishi Pajero. 26października na terenie Fortu Legionów w Warszawie odbyła się polskapremiera nowego modelu Mitsubishi Pajero.

 

Pajero najlepszym terenowym w Australii

Mitsubishi Pajero CDi zdobył tytuł najlepszego pojazdu z napędem na czterykoła w Australii w tegorocznej edycji konkursu magazynu 4x4 Australia.

 

Pajero na etanol

Mitsubishi już od lipca wprowadzi do sprzedaży na rynku brazylijskim modelPajero przystosowany do zasilania zarówno benzyną, jak i etanolem.

 

200-konne Pajero 2009

Do sprzedaży trafiła zmodyfikowana wersja Mitsubishi Pajero, dwa lata popremierze nowej generacji tego modelu, dysponująca teraz 3,2-litrowym dieslem omocy 200 KM, dzięki któremu oferuje najlepsze osiągi w tej klasiepołączone z niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla.

 

Pajero Terenowym Samochodem Roku 2008

Mitsubishi Pajero otrzymał nagrodę magazynu Overlander w kategorii "4WDof the Year 2008", wręczoną podczas zeszłotygodniowej uroczystości wSydney.

 

Wątek na forum: Kompresor blokady - gdzie jest w Pajero II ?

Witam! Chcę kupić kompresor do załączania blokady mostu, ale ani ja ani facet który rozbiera pajero na części nie wie gdzie on się znajduje. Gdzie jest fabrycznie zamontowany, czy pod maską czy w bagażniku, z której strony? Buduję przeprawówkę z mostem od Pajero II. Bardzo proszę o podpowiedź ...

 

Mitsubishi Pajero Sport już w Polsce

Klienci mogą już w salonach zamawiać najnowszy model spod znaku Trzech Diamentów. Podstawowa wersja Mitsubishi Pajero Sport nad Wisłą kosztuje 137 990 zł.

 

Mitsubishi Pajero 2015 już w salonach

W polskiej sieci Mitsubishi pojawił się już odświeżony model Pajero. Pozazmienionym odrobinę designem, nowym systemem audio Pajero z roku modelowego2015 będzie dostępny także w odmianie trzydrzwiowej.

 

Mitsubishi Pajero Sport jest już prawie gotowe

Niedawno Mitsubishi zaprezentowało najnowszą generację pickupa L200, więczgodnie z naturalną koleją rzeczy niebawem zobaczymy bazującego na nim SUVa- Pajero Sport. Japończycy już pokazują jego zapowiedź.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019