Wyszukiwałeś:

Pakistan

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pakistan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Rolls-Royce podbija Pakistan

a u nas? moze by tak otworzyc jakis salon, mysle ze kilka w ciagu roku by sie sprzedalo, chyba biedniejsi od pakistanu nie jestesmy (jeszcze) ~rakija

 

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Toyota Corolla niczym wino

Mało kto czterdzieści lat temu spodziewał się, że ten niepozorny modeljapońskiego producenta samochodów wraz z wiekiem stanie się jedną z ikonprzemysłu motoryzacyjnego z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Rolls-Royce podbija Pakistan

Duma Brytyjczyków, firma Rolls-Royce świętuje właśnie otwarcieswojego pierwszego salonu w Pakistanie. Reprezentantem luksusowej marki w tymkraju będzie Dewan Motors z miejscowości Lahore. W niedalekiej przyszłościmają powstać kolejne placówki w Karachi i w stolicy, Islamabadzie.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Rolls-Royce blisko Polski

Kto chciałby nabyć lub zobaczyć na żywo najbardziej ekskluzywną limuzynęświata może udać się do Drezna. Rolls-Royce kilka dni temu poinformował ootwarciu nowego salonu w niemieckim mieście oddalonym na zachód od Polski o110 kilometrów.

 

Logan zmienia markę

Popularna Dacia Logan będzie robić karierę w kolejnym kraju poza naszymkontynentem. Okazało się bowiem, że w ramach aliansu Nissana z francuskimRenault, japoński producent będzie sprzedawał auto w Meksyku pod swojąmarką.

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019