Wyszukiwałeś:

Panda X

100 X

hp X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Panda 100 hp

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Hmmm........całkiem fajne autko....tylko ta cena :/ ~tomasz

 

Nowa Panda w rękach Elle

Podczas premiery nowego Fiata Panda 100 HP w Wielkiej Brytanii, wręczonopierwszy zestaw kluczyków dla Elle MacPherson, australijskiej supermodelki,która od wielu lat jest zagorzałą fanką włoskiej marki.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Nowa wizja Fiata Panda

Stylistyka retro Fiata jaką wprowadził oryginalny model 500 być może udzielisię też nowej generacji Pandy. Debiut tej serii włoskiego producentaprzewidywany jest przez media na 2010 rok.

 

2 miliony Pand

W dniu 4 lipca 2011 r. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałFiat Panda numer 2.000.000. Ten jubileuszowy egzemplarz to Panda wyposażonaw  silnik 1,3 MultiJet, w kolorze czerwonym.

 

Panda otrzyma moc skorpiona

Poprzedni model Fiata Pandy w najmocniejszej wersji jakiej się pojawił miał100 KM. Z nadchodzącą wersją na rok 2013 ma to się zmienić. Abarthzaopiekuje się nową Pandą i ma zamiar ją podrasować.

 

Europejska premiera Fiata Panda

W tym tygodniu odbyła się premiera najnowszej generacji Fiata Pandy. Samochód powoli będzie się pojawiał w europejskich salonach. Auto ma bardzo poważną wadę - nie jest produkowane w Polsce.

 

Uatrakcyjnij swą Pandę

Fiat przedstawił katalog, który zawiera ponad 70 oryginalnychakcesoriów dedykowanych do nowej Pandy. Katalog został pogrupowany wcztery kategorie: Personalizacja, Bezpieczeństwo, Informatyka oraz Komfort.

 

Czy zobaczymy nową Pandę 100 HP?

Szanse na pojawienie się Pandy 100 HP są co raz większe. Auto ma zostaćwyposażone w silnik, który wkrótce trafi do Fiata 500L.

 

Czy warto kupić: Fiat Panda (2003-2012)

Chluba fabryki w Tychach i jeden z tych modeli, który na polskim rynkuzrobił ogromną furorę. Jeśli szukasz używanego, miejskiego auta,które nie będzie sprawiać większych problemów, to Panda IIjest idealnym wyborem dla Ciebie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Panda 100 hp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018