Wyszukiwałeś:

Panda X

4x4 X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Panda 4x4

Spróbuj też wyszukać: panda Fiat panda 4x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Fiat Panda 4x4: Mały czołg

'No, no, no! Tylko nie mów do mnie mały! Tylko nie mały! Mogę cięjeszcze zadziwić swoimi wielkimi możliwościami...'

 

Fiat Panda najlepszą terenówką!

Fiat Panda Cross wygrał swoją pierwszą ważną nagrodę - został samochodem4x4 2009 roku. Wyróżnienie dla Pandy przyznał specjalistyczny brytyjskimagazyn 4x4 i MPV Driver.

 

Fiat Panda: Włosi testują wersję 4x4

Juz niedługo do polskich salonów wjedzie najnowsza generacja Fiata Pandy. Poprzedni model na rynku zrobił furorę. Auto powstało m.in. w wersji4x4. Najnowsza Panda również otrzyma ten rodzaj napędu. Włosi już gotestują.

 

Fiat Panda 4x4 premierą w Paryżu!

Za mniej niż miesiąc wystartują targi motoryzacyjne w Paryżu, naktórych włoski koncern Fiat po raz pierwszy zaprezentuje szerokiejpubliczności najnowszą Pandę w wersji 4x4.

 

Znamy cenę Fiata Pandy 4x4

Fiat Auto Poland przedstawił cennik najnowszej Pandy 4x4. Ten model to jak narazie jedyny samochód w segmencie A dostępny z napędem 4WD.

 

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Tytuł SUV-a roku przyznany Fiatowi Panda przez brytyjską redakcję magazynuTop Gear mógł dziwić. Mógł, dopóki nie zobaczyliśmy tejwersji małego Fiata. Tego jeszcze nie było. Fiat Panda w wersji Monster Truck.

 

Fiat Panda 4x4: Misiek terenowy

Klasa maluchów przeżywa prawdziwy rozkwit. Fiat Panda, jeszcze nie takdawno temu niekwestionowany król tego segmentu, teraz musi borykać sięz wieloma rywalami i z tej rywalizacji nie zawsze wychodzi zwycięsko. Ma jednakjednego asa w rękawie, którego żaden z konkurentów nie jest wstanie przebić. Napęd na cztery koła i nieprzeciętne właściwościterenowe.

 

Panda Cross lepsza niż wersja 4x4

Już we wrześniu do sprzedaży trafi nowa Panda Cross, która ma lepszewłaściwości terenowe od Pandy 4x4.

 

Czy warto kupić: Fiat Panda (2003-2012)

Chluba fabryki w Tychach i jeden z tych modeli, który na polskim rynkuzrobił ogromną furorę. Jeśli szukasz używanego, miejskiego auta,które nie będzie sprawiać większych problemów, to Panda IIjest idealnym wyborem dla Ciebie.

 

Top: Najtańsze 4x4 z salonu

Jeszcze do niedawna napęd 4x4 w samochodzie kojarzył się nam zterenówkami, które przemierzają leśne lub błotne szlaki. Wostatnich latach ten rodzaj napędu stał się bardziej powszechny. Zobacznajtańsze, nowe samochody z polskich salonów wyposażone w napęd 4x4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Panda 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018