Wyszukiwałeś:

Panda X

CNG X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Panda CNG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Fiat Panda to auto znane chyba większości naszych rodaków, tak więcmówienie o tym modelu jako o jakiejś ciekawostce byłoby zbytnimnadużyciem. Chyba jednak, że mowa o wersji Pandy napędzanej gazem ziemnym,która właśnie przed kilkoma dniami opuściła nasz redakcyjny parking.

 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

A może CNG?

Rosnące nieustannie ceny paliwa zmuszają kierowców do znajdowaniaalternatywnych rozwiązań, które pozwolą skutecznie redukować kosztyeksploatacji samochodu. Od kilkunastu lat dużą popularnością cieszą sięinstalacje LPG. Na rynku funkcjonuje jeszcze jedna, niedoceniana opcja.

 

Europejska premiera Fiata Panda

W tym tygodniu odbyła się premiera najnowszej generacji Fiata Pandy. Samochód powoli będzie się pojawiał w europejskich salonach. Auto ma bardzo poważną wadę - nie jest produkowane w Polsce.

 

Wątek na forum: Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Mówi sie o złomach na gaz z zachodu a jak panda sie pojawia to wielkie hallo - a to przeciez zwykly badziew... Aldik

 

Uatrakcyjnij swą Pandę

Fiat przedstawił katalog, który zawiera ponad 70 oryginalnychakcesoriów dedykowanych do nowej Pandy. Katalog został pogrupowany wcztery kategorie: Personalizacja, Bezpieczeństwo, Informatyka oraz Komfort.

 

Fiat odwraca się od napędu wodorowego

Wiele mądrych głów motoryzacji często przypomina światu, że napędwodorowy to przyszłość i alternatywa dla paliw kopalnych. Okazuje sięjednak, że nie wszyscy producenci podzielają tę opinię.

 

Jazda na CNG jest najtańsza

W minioną sobotę odbył się jubileuszowy, dziesiąty Supertest Ekonomii,organizowany przez Auto Klub Dziennikarzy. Po raz kolejny uczestniczący w nimkierowcy udowodnili, że dane dotyczące spalania, podawane przezproducentów, wcale nie są niemożliwe do osiągnięcia, a nawet pobicia.

 

Czy warto kupić: Fiat Panda (2003-2012)

Chluba fabryki w Tychach i jeden z tych modeli, który na polskim rynkuzrobił ogromną furorę. Jeśli szukasz używanego, miejskiego auta,które nie będzie sprawiać większych problemów, to Panda IIjest idealnym wyborem dla Ciebie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Panda CNG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018