Wyszukiwałeś:

Park X

Assistant X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Park Assistant

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Samo-parkowanie

Coraz większa automatyzacja sprawia, iż niedługo kierowcy nie będą mieli,co robić za kółkiem. Auto samo się otworzy, odpali, w razie potrzebyzahamuje lub przygotuje się do zderzenia, nie pozwoli wypaść z obranego torujazdy, a teraz jeszcze samo zaparkuje.

 

Parkowanie bez problemów

Już niedługo poszukiwanie miejsca parkingowego oraz ulokowanie w nim auta niebędzie dla niektórych jednym z największych utrapień w codziennymużytkowaniu samochodu. Firma Hella zamierza bowiem ułatwić życie wielukierowcom, wprowadzając na rynek system elektronicznej asysty parkowania.

 

Łatwiejszy Park Assist

System Park Assist dostępny w samochodach z grupy Volkswagena od dwóchlat jest pożytecznym gadżetem, aczkolwiek nie zawsze był on łatwy wobsłudze. Jego najnowsza generacja będzie pozwalać na wykonywanie manewruparkowania w ciasnych lukach "na kilka razy".

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

Skoda Octavia III: Pierwsza jazda

Na miejsce prezentacji nowej generacji Octavii Skoda wybrała portugalskiewybrzeża prowincji Algarve, jedno z najbardziej cenionych przez serferówmiejsc na ziemi. To nie przypadek. Trzecia seria ma bowiem sprawić, że tennajważniejszy model w gamie czeskiego producenta, będzie nadal w stanieutrzymać się na wysokiej fali sprzedaży.

 

Parkuj z głową

Kilka lat temu aby zdać prawo jazdy m.in. trzeba było zaliczyć kilka manewrów symulujących parkowanie na placu. Dziś egzaminatorzyparkowanie sprawdzają w miejskich realiach. A „sztuka parkowania”do łatwych nie należy.

 

Nowy Passat wspomoże parkowanie

Nowa generacja systemów Park Assist, Area View, Side Assist orazcałkowicie nowy Trailer Assist pomogą kierowcy nowego Passata nie tylkołatwiej znaleźć wolną lukę na parkingu, zaparkować w niej, a także z niejwyjechać. I to nawet z doczepioną przyczepą.

 

Billboard Fiata pomaga parkować w mieście

Nowoczesne samochody są pod wieloma względami coraz lepsze, ale zdarza się,że widoczność z miejsca kierowcy jest fatalna. Parkowanie równoległebywa koszmarem, chyba że trafimy na interaktywny billboard Fiata.

 

Volkswagen Passat Alltrack - ratrak w garniturze

Jeśli szukasz samochodu praktycznego, który nie jest ani SUV-em, anicrossoverem to Volkswagen podsuwa rozwiązanie – Passat Alltrack. Wmijającym tygodniu nowym modelem jeździliśmy  w wysokich górachi dziś zdajemy relacje z pierwszych jazd. Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Park Assistant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018