Wyszukiwałeś:

Passat X

Alltrack X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat Alltrack

Spróbuj też wyszukać: passat allt rack passat all track

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Volkswagen Passat na leśne ścieżki

Producent aut z Wolfsburga zaprezentował wersję Passata o nazwie Alltrack.Tym samym w swoim flagowym modelu Volkswagen połączył auto osobowe z SUVem.Samochód będzie oferowany z nadwoziem kombi.

 

Volkswagen Passat Alltrack: Passatus Uniwersalus

W sforze Volkswagena Passata niedawno pojawił się nowy gatunek. Oferuje tosamo co wersja kombi, a oprócz tego potrafi jeszcze więcej. Codokładnie? O tym poniżej.

 

Volkswagen Passat ma 40 lat!

Kto by pomyślał, że jeden z najpopularniejszych modeli na polskich drogachobchodzi właśnie swoje czterdzieste urodziny. Produkcja Volkswagena Passatazostała uruchomiona 25 lipca 1973 roku.

 

Volkswagen rozszerza gamę Golfa

Ludzie z Wolfsburga przygotowali samochód, który ma być pomostempomiędzy Golfem Variantem i Tiguanem. Golf Alltrack do sprzedaży trafi wprzyszłym roku.

 

Volkswagen Passat Alltrack od września w sprzedaży

Producent z Wolfsburga opublikował właśnie zdjęcia i informacje na temat najbardziej uniwersalnej wersji Passata. Zobaczcie nowego Alltracka.

 
 
 

Volkswagen Golf Variant Alltrack - nie tylko na piknik

Moda na "uterenowione" modele rozciąga się na coraz to nowe marki,modele i segmenty rynkowe. Teraz do gry o klienta, który chciałby byćwłaścicielem takiej "terenówki" włączył się Volkswagen zmodelem Golf.

 

VW Passat Alltrack - ceny w Polsce

W polskich salonach rusza sprzedaż nowego VW Passata Alltrack. Auto jestciekawą alternatywą dla SUV-a. Ma podniesione zawieszenie, napęd na czterykoła i bogatą paletę silników. Zobacz, ile w Polsce kosztuje nowyPassat Alltrack.

 

Volkswagen Passat Alltrack - ratrak w garniturze

Jeśli szukasz samochodu praktycznego, który nie jest ani SUV-em, anicrossoverem to Volkswagen podsuwa rozwiązanie – Passat Alltrack. Wmijającym tygodniu nowym modelem jeździliśmy  w wysokich górachi dziś zdajemy relacje z pierwszych jazd. Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat Alltrack".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019