Wyszukiwałeś:

Passat X

BlueMotion X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat BlueMotion

Spróbuj też wyszukać: Passat B6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Ekonomiczny Passat

Targi genewskie będą okazją do światowej premiery najbardziej ekologicznejwersji Passata. Volkswagen Passat BlueMotion, bo o nim tu mowa, uzyskujeśrednie spalanie na poziomie 5,1 l/100 km.

 

Passat BlueMotion w niemieckich salonach

Volkswagen Passat w ekonomicznej serii Blue Motion, której premiera odbyłasię podczas tegorocznych targów genewskich, jest już dostępny na rynkuniemieckim. Jego cena wynosi 26.300 euro, natomiast wersja Variant dostępnajest już od 27.428 euro.

 

Najoszczędniejszy Golf

Na zbliżających się targach we Frankfurcie Volkswagen zaprezentuje łączniesześć swoich modeli w wersji Bluemotion, w tym m.in. Golfa. Średnie spalaniena poziomie 4,5 l/100 km czyni z niego jednego z najbardziej ekonomicznychmodeli w segmencie kompaktów.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Volkswagen w Księdze Rekordów Guinnesa

Brytyjski dziennikarz gazety Sunday Times udowodnił ostatnio, że da radęprzejechać samochodem przez pół Europy na jednym tankowaniu.

 

Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych. + [VIDEO]

W polskich salonach pojawił się właśnie nowy Volkswagen Passat. Jest to jużsiódma odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów nanaszym rynku. Niemiecki koncern  produkuje go od 1973 roku, a na drogachpojawiło się do tej pory przeszło 15 milionów egzemplarzy. W polskichsalonach generacja B7 będzie kosztować od 85.290 złotych.

 

Volkswagen Passat Alltrack: Passatus Uniwersalus

W sforze Volkswagena Passata niedawno pojawił się nowy gatunek. Oferuje tosamo co wersja kombi, a oprócz tego potrafi jeszcze więcej. Codokładnie? O tym poniżej.

 

Volkswagen Passat Variant: Ta sama melodia

Nie jest pozbawiony wad, jednak w klasie średniej to wciąż do niego musząrównać konkurenci. Tym razem na testy do naszej redakcji trafiła wersjakombi, taka trochę mini-ciężaróweczka, którą z powodzeniemprzewieziemy niemal cały domowy sprzęt RTV-AGD, bez wyrzeczeń spakujemy sięna dwutygodniowy urlop w typowym układzie rodzinnym 2+2, a wszystko przyzachowaniu komfortu i właściwości jezdnych na całkiem wysokim poziomie.

 

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI: Nowy, lepszy... bezkonkurencyjny?

Volkswagen przygotował pod koniec minionego roku nowego Passata. My, jakojedni z pierwszych w Polsce przetestowaliśmy Passata B8 z silnikiem 2.0 TDI omocy 150 KM, w najbogatszej wersji Highline. Nowy Volkswagen Passat to dużyskok technologiczny i przede wszystkim auto, które jest dowodem na to,jak wiele jeszcze musi uczyć się konkurencja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat BlueMotion".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019