Wyszukiwałeś:

Passat X

CC X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat CC

Spróbuj też wyszukać: cc volkswagen passat cc passat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Podwójnie wysokie C

Mieliśmy okazję oglądać go po raz pierwszy na Salonie w Detroit.Zafascynował nas swoim designem i nie były to odczucia osamotnione. Nowe4-drzwiowe coupè bezbłędnie odnalazło drogę do pozytywnych emocjiosób z branży, jak i szerokich rzesz zwykłych kierowców.

 

Passaty do serwisu

W niektórych egzemplarzach modeli Volkswagen Passat oraz Passat CC możedojść do awarii układu kierowniczego. Właściciele felernych egzemplarzyjuż zostali poinformowani o możliwości bezpłatnej naprawy w serwisie.

 

Passat CC z dodatkowym miejscem

Jednym z głównych zastrzeżeń, jakie klienci mieli do Passata CC byłamożliwość przewiezienia tylko trzech pasażerów. Teraz się to zmieni.W ofercie Volkswagena pojawi się także wersja pięciomiejscowa.

 

Volkswagen Passat CC: Piękny i bestia

Aspiracje do bycia globalnym numerem 1 powodują, że trzeba trafiać w gustacoraz większej grupy odbiorców. Porządne wykonanie, bardzo dobrajakość, nowoczesne technologie już mogą nie być wystarczające - jestbowiem sporo osób, które kupują samochód wzrokiem. DlategoVolkswagen stworzył takie auto jak Passat CC, do którego grona zaletdołożył także atrakcyjną stylistykę.

 

Volkswagen CC

Niemieckie auta z Wolfsburga nigdy nie porywały swoim wyglądem, swoim designem. W 2008 roku pojawił się VW Passat CC, który sprawił, że przechodnie na ulicy zaczęli oglądać się za autem marki VW. Wyjątek potwierdza regułę.

 

Volkswagen CC: Między Passatem, a Phaetonem

Cztery lata temu rynek wszedł najładniejszy Passat w historii. Volkswagenwszedł wtedy w niszę, która do tej pory nie została wyeksploatowana.Teraz przyszedł czas na odświeżenie Passata CC, który tak na dobrąsprawę Passatem już nie jest.

 

Wątek na forum: Kia rzuca wyzwanie Mercedesowi

Jak na konkurenta Volkswagena CC (dawniej Passat CC) wygląda nieźle, ale technicznie i jakościowo pewnie jak to KIA, będzie słabiutko. Więc na pewno wolałbym VW CC. ~ROT

 

Volkswagen Passat ma 40 lat!

Kto by pomyślał, że jeden z najpopularniejszych modeli na polskich drogachobchodzi właśnie swoje czterdzieste urodziny. Produkcja Volkswagena Passatazostała uruchomiona 25 lipca 1973 roku.

 

Volkswagen CC: W stronę premium

Coraz więcej producentów zaczyna podążać za niszą wykreowaną przezkonkurencję. Klienci również poszukują produktów, którebędą ich wyróżniać oraz za stosunkowo niewielkie pieniądzeprzybliżą ich do magicznego segmentu premium. Czy Volkswagen CC, znany kiedyśjako Passat, na to pozwoli?

 

Volkswagen Sport Coupe Concept GTE - więcej niż Passat

Volkswagen Passata znamy już od ponad 40 lat. Od 2008 roku dostępny jest ontakże w bardziej eleganckiej i dynamicznej wersji CC, która niebawem doczeka się następcy. Właśnie poznaliśmy jego zapowiedź.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat CC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019