Wyszukiwałeś:

Passat X

GTE X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat GTE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 

Hybrydowy Passat w Paryżu

Volkswagen przyszykował konkurenta dla hybrydowego Mondeo. Passat GTE dosprzedaży trafi w drugiej połowie 2015 roku. Auto dostaniemy w nadwoziu sedani kombi.

 

Volkswagen Passat B8 od 95.190 zł

Nasz redaktor właśnie wrócił ze słonecznej Sardynii, gdzie miałokazję pokonać pierwsze kilometry za kierownicą nowego Passata. Zanimprzeczytacie o jego wrażeniach, zobaczcie, ile dokładnie będziecie musieliwydać, by stać się posiadaczem lidera segmentu średnich aut.

 

Pierwsza jazda nowym Volkswagenem Passatem

Volkswagen Passat B8, czyli ósma generacja najpopularniejszego modelu zsegmentu średnich aut, będzie próbował utrzymać pozycję lideraswoich poprzedników. Właśnie sprawdzaliśmy, czy ma ku temu odpowiednieargumenty.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 

Hybrydowy Passat w niemieckiej policji

Niemiecka policja otrzymała właśnie do dyspozycji nowego Passata w wersjiGTE. Auto będzie używane tam, gdzie zakazane są tradycyjne auta.

 

Volkswagen Sport Coupe Concept GTE - więcej niż Passat

Volkswagen Passata znamy już od ponad 40 lat. Od 2008 roku dostępny jest ontakże w bardziej eleganckiej i dynamicznej wersji CC, która niebawem doczeka się następcy. Właśnie poznaliśmy jego zapowiedź.

 

Hybrydowy Passat w sprzedaży jesienią

Volkswagen Passat GTE jest gotowy na podbój rynku i serc osóblubiących oszczędne i ekologiczne podróżowanie. Jesienią niemieckahybryda pojawi się w salonach.

 

VW Passat GTE - znamy polskie ceny

U niektórych dealerów Volkswagena można już zamawiaćhybrydowego Passata GTE. Do wyboru jest sedan lub kombi. Nie ważne, naktóry wariant się zdecydujesz, tanio niestety nie będzie.

 

Volkswagen Passat B8 po face liftingu

Obecna generacja Volkswagena Passata wymagała odświeżenie. Wygląd niemal się nie zmienił, ale doszło wiele nowoczesnych systemów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat GTE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019