Wyszukiwałeś:

Passat X

Variant X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat Variant

Spróbuj też wyszukać: passat kombi passat 4x4 Nowy volkswagen CC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

300-konny Passat

30 listopada rozpoczynają się targi Essen Motorshow, a wraz z nimi po razpierwszy zaprezentowany zostanie Volkswagen Passat R36, najmocniejszy Passat whistorii.

 

Passat na gaz ziemny z turbodoładowaniem

Podczas targów genewskich Volkswagen zaprezentował Passata Varianta wbardzo ciekawej wersji TSI EcoFuel, czyli wyposażoną w silnik zasilany gazemziemnym z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem.

 

Najczystszy Passat w historii

Targi w Paryżu będą dla Volkswagena okazją do zademonstrowania swojejnajnowszej technologii. Silnik BlueTDI po raz pierwszy pojawi się pod maskąPassata w wersji Variant (kombi).

 

Passat Variant z homologacją ciężarową

Ofertę Volkswagena wzbogacił Passat Variant z homologacją ciężarową.Samochód dostępny jest z silnikami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocy od110 do 170 KM z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

 

Volkswagen Passat Variant V6 FSI 4Motion w zimowej scenerii

 

Volkswagen Passat Variant V6 FSI 4Motion w zimowej scenerii.

 

Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych. + [VIDEO]

W polskich salonach pojawił się właśnie nowy Volkswagen Passat. Jest to jużsiódma odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów nanaszym rynku. Niemiecki koncern  produkuje go od 1973 roku, a na drogachpojawiło się do tej pory przeszło 15 milionów egzemplarzy. W polskichsalonach generacja B7 będzie kosztować od 85.290 złotych.

 

Volkswagen Passat Variant: Ta sama melodia

Nie jest pozbawiony wad, jednak w klasie średniej to wciąż do niego musząrównać konkurenci. Tym razem na testy do naszej redakcji trafiła wersjakombi, taka trochę mini-ciężaróweczka, którą z powodzeniemprzewieziemy niemal cały domowy sprzęt RTV-AGD, bez wyrzeczeń spakujemy sięna dwutygodniowy urlop w typowym układzie rodzinnym 2+2, a wszystko przyzachowaniu komfortu i właściwości jezdnych na całkiem wysokim poziomie.

 

Premiera: Volkswagen Passat Variant

 

Wraz z debiutem nowej generacji Volkswagena Passata (B8) od razu w ofercie będzie dostępna odmiana kombi (Variant). W porównaniu z poprzednikiem nowy Passat Variant ma o 47 litrów większy bagażnik (650 litrów), a po złożeniu tylnych siedzeń pojemność części bagażowej rośnie aż do 1.780 litrów.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019