Wyszukiwałeś:

Patriot

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Patriot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Wszystko o samochodach Jeep Patriot

Jeep Patriot, debiutujący na europejskim rynku, w tym i w Polsce, w 2007 roku, nie jest klasycznym Jeepem. Oczywiście można nim zjechać w teren, jednak lepiej być wówczas ostrożnym. Jeep Patriot to bardziej przedstawiciel segmentu kompaktowych SUV-ów, tak niezwykle popularnych ostatnimi czasy w E...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Przygoda z Patriot-em

To w koncu jak dziala tutaj ten system 4x4? Nic z tego nie zrozumialem. Czy po wlaczeniu "T" napedzane sa 4 kola, czy tylko przod za wspmaganiem tylu "jak trzeba". A jak "T" nie jest wlaczone? Testy ktore czytalem, mowia ze to raczej slabe auto, o marnych mozliwosciach w terenie.

 

IAA Frankfurt 2005: Nowe spojrzenie na Jeepa

Spojrzeniem w nowym kierunku można nazwać dwa pojazdy koncepcyjne typu SUV,Jeep Compass oraz Jeep Patriot, które zaprezentowane zostały na wystawiesamochodowej we Frankfurcie.

 

Niekonserwatywny Patriota

Nowy crossover Jeep Patriot, będzie kolejnym krokiem odciągającym producentaod jego off-roadowego rodowodu. Samochód pojawi się na rynku w czwartymkwartale bieżącego roku.

 

Ruszyła produkcja Patriota

20 grudnia z taśm montażowych Belvidere Assembly Plant (stan Illinois)zjechał pierwszy egzemplarz modelu Jeep Patriot. Na polskim rynku auto topojawi się na przełomie maja i czerwca 2007 roku.

 

Przygoda z Patriot-em

Marka Jeep wprowadziła właśnie na nasz rynek kolejny, siódmy model. Jest tokompaktowy Jeep o nazwie Patriot, który terenu się nie boi. Dzięki mocnejbudowie oraz napędowi 4x4 samochód z jednej strony podtrzymuje tradycjewdrażane przez amerykańskiego producenta, z drugiej zaś próbuje dogodzićwybrednemu, europejskiemu klientowi proponując mu komfort podróżowania.

 

Wyróżniający się Jeep Patriot

Debiutujący na 2008 Mondial de l’Automobile w Paryżu koncepcyjny JeepPatriot Back Country ma zachęcać do jeszcze większej aktywności w terenieprzy znacznie bardziej umiarkowanym spalaniu.

 

Lekko zmieniony Patriot

Jeep wprowadził drobne zmiany w swoim kompaktowym SUV-ie - Patriot. Objęłyone jednak w niewielkiej mierze nadwozie, wnętrze oraz układ zawieszenia.

 

Jeep Patriot 2011

 

Jeep Patriot - model na rok 2011 (USA) - mojeauto.tv

 

Dwa modele marki Jeep do serwisu

Błędne oprogramowanie modułu bezpieczeństwa może być przyczyną wadliwiedziałających pasów powietrznych oraz kurtyn powietrznych. Z tego powodudo serwisów zostaną zaproszeni właściciele modeli Jeep Compass iPatriot.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019