Wyszukiwałeś:

Pebble X

Beach X

Concours X

d X

Elegance X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pebble Beach Concours d Elegance

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Nowe Infiniti JX w Pebble Beach

Infiniti zaprezentowało teaser pokazujący fragment nowego samochodu o nazwieJX, który zostanie zaprezentowany już podczas festiwalu w Pebble Beach.

 

Nowy Lexus w Pebble Beach

Już niebawem podczas konkursu elegancji w Pebble Beach może zostaćzaprezentowany odświeżony Lexus GS350. W kuluarach niesie się informacja, żepowstanie także wariant coupe.

 

Lexus przedstawia nowego GS-a

Podczas corocznej imprezy Pebble Beach Concours d'Elegance w Kalifornii Lexuszaprezentował nową generację modelu GS - na początku model ten pojawi się wwersji GS 350, jednak później dołączy do niego również odmianahybrydowa oraz sportowa oznaczona literką 'F'.

 

Koncepcyjny model Bertone znalazł nabywcę

Jak zdradził Prezes Zarządu Bertone, Marco Filippa włoska firma projektowarozmawia z potencjalnym klientem, który jest zainteresowany kupnemostatniego koncepcyjnego modelu włoskiego biura projektowego.

 

SRT prezentuje Vipera GTS w wersji Launch Edition

Samochód została oficjalnie pokazany po raz pierwszy w Monterey, w stanie Kalifornia. GTS Launch Edition w ten weekenddzie jedną z gwiazdPebble Beach Concours dElegance.

 

11 milionów dolarów za Ferrari Californię

Podczas imprezy w Pebble Beach odbyła się aukcja, na której sprzedanomodel California za 11 milionów dolarów.

 

Najnowsza broń od BMW M Power

Dział samochodów sportowych w koncernie BMW przedstawi w ten weekend naimprezie Pebble Beach Concours dElegance swój najnowszykoncepcyjny model. Poznajcie nową broń z garnizonu M Power - Concept M4Coupe.

 

McLaren na weekendowe wypady na tor

Brytyjski producent z Woking bardzo ambitnie podszedł do tegorocznej edycjiimprezy Pebble Beach Concours d'Elegance. Na kalifornijskim spotkaniupasjonatów pokazał zmodyfikowanego 650S.

 

Jaguar wskrzesił legendę motoryzacji

Imprezy takie jak Concorso d'Eleganza Villa d'Est czy Pebble Beach Concoursd'Elegance mają to do siebie, że na nich możemy zobaczyć zdumiewającesamochody. Tegoroczna edycja odbywająca się w Pebble Beach pokazała, żepowracają duchy motoryzacji.

 

Piekielnie szybka rzeźba

W weekend na wystawie Pebble Beach Concours d'Elegance ludzie z Woking pokazalikoncepcyjnego P1 GTR. To rzeźba, która zostanie wprawiona w ruch wprzyszłym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pebble Beach Concours d Elegance".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019